Centrum Dietetyczne Naturhouse Gdańsk Morena

NATURHOUSE – dietetyka i reedukacja żywieniowa

telefon: 572-330-330

e-mail: gdansk.morena@naturhouse-polska.com

big_logo_naturhouse_poziome_1

adres: 80-126 Gdańsk, Piekarnicza 3 (pawilon ROBYG)

facebook: facebook.com/dietetyk.maja

www: www.naturhouse-gdansk.pl

godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 9.00-19.00

rezerwacje internetowe: rezerwacje.naturhouse-polska.pl/?lokalizacja=gdansk.morena

NH MORENA (2)

Problemy z nadwagą to niejedyny powód, dla którego warto skorzystać z konsultacji w Naturhouse. Pomoc dietetyka skierowana jest do wszystkim, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Pomagamy osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po okresie ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej. Rolą dietetyka jest przede

NH MORENA (3)wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego odżywania, które wprowadzone na stałe spowodują, że problemy z wagą nie będą powracały.

Jak to działa? 
Metoda Naturhouse jest stosowana w 30 krajach na całym świecie, co potwierdza jej skuteczność. Kompleksowo łączy w sobie 3 elementy: 

• opieka dietetyka: regularne wizyty w trybie cotygodniowym pomagają utrzymać stałą motywację oraz dają dietetykowi możliwość kontroli nad procesem chudnięcia. 
• zbilansowana dieta: uczy prawidłowego sposobu odżywiania, jest pełnowartościowa przez co nie pojawia się uczucie głodu, dodatkowo jest prosta i szybka w przygotowaniu oraz bardzo smaczna. 
• naturalna suplementacja: w Centrach Naturhouse wykorzystywane są suplementy diety, których skład oparty jest na roślinnych wyciągach. Mają one za zadanie wzmocnić organizm, oczyścić go i wspomóc proces odchudzania. Są dobierane indywidualnie przez dietetyka, co pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu. 

NH MORENA (4)W trakcie kuracji dietetyk dba nie tylko o utratę wagi, ale również zapobiega pojawieniu  się efektu jo-jo. W tym celu proces diety kończy się etapem stabilizacji, który polega na stopniowym wyprowadzeniu z procesu chudnięcia i pozwala uniknąć powracających kilogramów. 

Zapraszamy!

Naturhouse Gdańsk

GDAŃSK
Naturhouse Gdańsk
5

Profesjonalizm

5/10

  Podejście do pacjenta

  5/10

   Skuteczność

   5/10

    Cena

    5/10
     • ul. Piekarnicza 3 (pawilon ROBYG)
     • GDAŃSK

     Dodaj komentarz