Poradnia Dietetyczna Szymon Chrzanowski

Każdy, kto przekracza próg poradni jest dla mnie najważniejszy. Praca to moja pasja i cenię sobie to, że dzięki zdobytej wiedzy i praktyce mogę zmieniać życie innych na lepsze. Czerpię ogromną radość z tego, że tylu osobom pomagam i że ze mną osiąganie celów staje się prostsze.W swojej praktyce łączę indywidualne potrzeby człowieka z dbaniem o jego zdrowie. szymon-chrzanowski-dietetyk

Plany dietetyczne są przystępne, bo zależy mi, aby były czytelnym drogowskazem. Pomagają zmienić nawyki, utrzymać masę ciała, wpływają pozytywnie na jakość życia. Poprawiają samopoczucie, a u osób cierpiących na choroby metaboliczne poprawiają efekty leczenia. Wspieram osoby, które mają problem z dietą w czasie choroby.

Wspomagam osoby, które walczą z redukcją masy ciała i chcą poprawić lub nawet zmienić swój styl życia. Z przyjemnością udzielam pomocy kobietom w ciąży i osobom aktywnie uprawiającym sport. Jako jeden z pierwszych w Polsce propaguję rozwiązania, które oferuje psychodietetyka.

Czekam na każdego, kto rozumie, że właściwa dieta jest kluczem do cieszenia się życiem jak najdłużej w jak najlepszym zdrowiu.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą poradni

Szymon Chrzanowski

mgr dietetyk, psychodietetyk

Szymon Chrzanowski

BYDGOSZCZ INOWROCŁAW,
Szymon Chrzanowski
5

Profesjonalizm

5/10

  Podejście do pacjenta

  5/10

   Skuteczność

   5/10

    Cena

    5/10
     • ul. Mickiewicza 9/1c
     • Ełk

     Dodaj komentarz