Tiqdiet

TiqDiet to pierwsze narzędzie dla profesjonalnych dietetyków oraz ich pacjentów, które pogłębia relacje między nimi oraz pomaga w osiągnięciu wspólnego celu poprzez tworzenie prawidłowych nawyków żywieniowych. Połączenie programu dla dietetyków oraz aplikacji mobilnej dla ich pacjentów pozwala obu stronom na swobodną komunikację i monitoring postępów w czasie rzeczywistym.

TiqDiet - program dla dietetyków - ekranyTiqDiet – program dla dietetyka to:

 • intuicyjny i nowoczesny kalkulator do tworzenia jadłospisów,
 • największa na świecie baza produktów USDA,
 • innowacyjny system zaleceń przypominający m.in. o odpowiednim nawodnieniu, potrzebie uprawiania sportu czy o zażywaniu suplementów,
 • możliwość szybkiego kontaktu z pacjentem poprzez czat,
 • darmowa reklama w wyszukiwarce dietetyków.

TiqDiet – aplikacja mobilna dla pacjenta to:

 • jadłospisy wraz z przepisami, które pacjent  zawsze ma pod ręką,
 • przyjazne powiadomienia przypominające o posiłku lub zaleceniach spoza żywieniowego planu wspierającego zdrowie,
 • automatycznie wygenerowana lista zakupów,
 • mobilna wyszukiwarka dietetyków.

Korzystaj za darmo przez 14 dni na stronie www.tiqdiet.pl

Recenzja programu: http://dietetycy.org.pl/tiqdiet-recenzja-programu-dla-dietetykow/

Tiqdiet

Tiqdiet
8.1

Dostępne funkcje

8/10

  Łatwość obsługi

  9/10

   Baza produktów / przepisów

   8/10

    Cena

    8/10

     16 Komentarzy

     1. NIE POLECAM TEGO PROGRAMU… MNÓSTWO OKIENEK JEST NAPAKOWANE. JADŁOSPIS W PDF WYGLĄDA MASAKRYCZNIE. PRZEPISY “NIBY NA 1 PORCJE” A SA JAKIEŚ OGROMNE I WCALE NIEDOPASOWANE.
      NIE POLECAM!!!!!!

     2. Dostępne funkcje

      9

      Łatwość obsługi

      9

      Baza produktów / przepisów

      9.5

      Cena

      10

      W moim przypadku do układania (póki co) diet redukcyjnych sprawdza się bardzo dobrze, klienci są zachwyceni aplikacją. To co chcę podkreślić to znakomity serwis, expresowy kontakt, ogromną elastyczność oferty i indywidualny stosunek do klienta. Z niewiedzy wybrałam niewłaściwą ofertę, następnie moje zgłoszenie zostało rozpatrzone i poprawnie rozliczone w ciągu jednego dnia. Zdecydowanie POLECAM.

     3. Dostępne funkcje

      2

      Łatwość obsługi

      0.9

      Baza produktów / przepisów

      1.8

      Cena

      6.3

      Zachęcona najlepszą opinią zdecydowałam się sprawdzić funkcje programu. Mocny średniak. Nie wiem skąd ten zachwyt wśród niektórych.
      Ma spore braki i tak jak pisał jakiś mój poprzednik- również uważam, że wcale nie jest taki prosty w obsłudze. Bałagan w przepisach. No i składniki, które są dodawane bez pełnego składu wszystkich części składowych.

     4. Dostępne funkcje

      9

      Łatwość obsługi

      10

      Baza produktów / przepisów

      8

      Cena

      9

      Program ten testuję od jakiegoś czasu i z przyjemnością obserwuję jak dynamicznie się rozwija. Jest intuicyjny, prosty w obsłudze, bardzo estetyczny. Posiada bogatą bazę pytań do wywiadu z pacjentem, którą dodatkowo można edytować, aby dostosować ją do swoich potrzeb. Baza produktów/przepisów jest wystarczająca, nie mniej jednak mam nadzieję, że będzie jeszcze systematycznie zwiększana. Forma wydruku dla pacjenta nie do końca mi odpowiada, ale to być może kwestia gustu. Niestety nie miałam jeszcze możliwości przetestowania importu danych z Tanity, ani aplikacji mobilnej na pacjentach, ale zapowiada się bardzo obiecująco. Cena miesięczna dosyć wysoka, ale roczna całkiem przyzwoita (zwłaszcza, że często pojawiają się jakieś promocje :)) Dodatkowym plusem jest prosty i szybki kontakt z twórcami programu.

     5. Dostępne funkcje

      10

      Łatwość obsługi

      10

      Baza produktów / przepisów

      9

      Cena

      10

      Program się zmienia niemal z tygodnia na tydzień. Na plus na pewno:
      – szybkie układanie jadłospisów,
      – dodatkowy plan zaleceń,
      – przypisywanie suplementów,
      – WSPANIAŁA APLIKACJA MOBILNA (Klienci bardzo sobie chwalą, a i dla mnie jest teraz szybciej i wygodniej).
      – No i oczywiście najlepsza obsługa Klienta! :)

      Minusy może ze 2 by się znalazły, ale są one tak szybko naprawiane, że pewnie niedługo będą już nieaktualne. POLECAM!

     6. Dostępne funkcje

      10

      Łatwość obsługi

      10

      Baza produktów / przepisów

      10

      Cena

      10

      W końcu program, który umożliwia dobrą komunikację między Pacjentem a Dietetykiem. Mobilność aplikacji jest ogromną zaletą. Szczegółowy wywiad, na podstawie którego można wyciągnąć solidne wnioski oraz łatwość możliwości dodawania jadłospisów. Dobry kontakt i pomoc w razie wystąpienia pytań. Bardzo rozwojowy program, który ma ogromny potencjał. Nie trzeba również jednorazowo zapłacić wysokiej ceny. Gorąco polecam do wypróbowania. Ja jestem bardzo zadowolona.

     7. Dostępne funkcje

      10

      Łatwość obsługi

      10

      Baza produktów / przepisów

      8.2

      Cena

      8

      TiqDiet to świetny program, gdodny polecenia.Przez ostatnie miesiące bardzo usprawnił moją pracę. Polecam !

     8. Dostępne funkcje

      10

      Łatwość obsługi

      9

      Baza produktów / przepisów

      8

      Cena

      10

      Pierwszy kontakt z programem miałam 3 miesiące temu i teraz postanowiłam zobaczyć go ponownie. Wszystkie funkcje, których brakowało mi na początku już zostały dodane. Jestem pod wielkim wrażeniem jak bardzo ten program zmienił się przez taki krótki czas. Bardzo ładny, prosty i wygodny w obsłudze. Ma funkcje, których nie ma żaden inny. Aplikacja mobilna dla pacjentów za jakiś czas będzie prawdziwym hitem. No i na wyróżnienie zasługuje świetny kontakt z autorami (których pozdrawiam jeśli to czytają). Polecam.

     9. Dostępne funkcje

      9

      Łatwość obsługi

      10

      Baza produktów / przepisów

      9

      Cena

      8

      Przejrzysty, konkretny, łatwy w obsłudze program. Bardzo dobry kontakt z autorem/autorami (?) programu, wszystkie sugestie przyjmowane są ze zrozumieniem. Bardzo ważne jest to, że program cały czas ewoluuje, pojawiają się nowe opcje, miejmy nadzieję, że za jakiś czas będzie już w pełni idealnie ;). Cena w stosunku do jakości jest do przyjęcia, zwłaszcza w obliczu obecnie obowiązującej promocji – bardzo dobry pomysł na zawiązanie współpracy z dietetykami. Jestem jeszcze przed fazą “testów” na pacjentach, ale zapowiada się bardzo obiecująco, aplikacja na pewno ułatwi im kontrolę nad procesem odchudzania. Polecam program każdemu kto chce zająć się dietetyką profesjonalnie!

     10. Dostępne funkcje

      2.3

      Łatwość obsługi

      3.2

      Baza produktów / przepisów

      2.1

      Cena

      3.1

      Miałam okazję przetestować tiqdiet i to co mnie w nim urzekło to nowoczesny wygląd. Poza tym uważam że program ma spore braki i nie do końca jest dla mnie prosty w obsłudze. Chociaż cena nie jest aż tak bardzo wygórowana to i tak mamy na naszym rynku tańsze programy które zawierają o wiele więcej

     11. Dostępne funkcje

      10

      Łatwość obsługi

      10

      Baza produktów / przepisów

      8.5

      Cena

      8.5

      Program jest przejrzysty, nieskomplikowany w obsłudze i zwyczajnie prosty. Łatwo komponuje się całe jadłospisy, a do tego ustalać można plany związane z aktywnością fizyczną, ilością wypijanych płynów czy porcji konkretnych grup produktów. Unikatowy jest kontakt dietetyk-pacjent poprzez aplikację – spotkałam się z tym po raz pierwszy. Jestem zachwycona wymianą wiadomości oraz procentowym wykonywaniem zadań przez pacjenta. Teraz wiadomo o których można być spokojnym, a których trzeba doładować kolejną porcją motywacji :) Najważniejsze jednak jest dla mnie to, że projekt ciągle się rozwija i łatwo można skontaktować się z twórcami platformy, przez co udoskonalanie jest praktyczne i użyteczne. Serdecznie polecam!!

     12. Dostępne funkcje

      10

      Łatwość obsługi

      10

      Baza produktów / przepisów

      10

      Cena

      10

      Jestem dietetykiem pracującym 8 lat w zawodzie. Po poznaniu Tiqdiet wiem, że moja praca będzie teraz łatwiejsza, a co najważniejsze – bardziej uporządkowana. Największym problemem w pracy dietetyka jest motywacja klientów. Oczywiście w gabinecie wszyscy są zmotywowani, znają cele i wychodzą pełni energii. Jednak wszystko się zmienia po 3-4 dniach, gdy motywacja spada, a pokusy są coraz silniejsze. Dzięki Tiqdiet moge bardziej pilnować i motywować swoich podopiecznych. Polecam!

     13. Dostępne funkcje

      9

      Łatwość obsługi

      10

      Baza produktów / przepisów

      8.5

      Cena

      9.9

      Bardzo ładny, nowoczesny i łatwy w obsłudze. Nie jest jeszcze w 100% idealny ale jak dla mnie dużo nie brakuje. Do tego rewelacyjny kontakt z twórcami :) W końcu powiew świeżości na tle przestarzałych programów.

     14. Dostępne funkcje

      4.4

      Łatwość obsługi

      5.9

      Baza produktów / przepisów

      4.3

      Cena

      4.8

      Tyle czekałam i w końcu się doczekałam.
      Co tu dużo gadać miała być rewolucja, a nie ma nawet rewelacji. Program jest zwyczajny, nic wybitnego i mimo, że jest lepszy niż niektóre z dostępnych na rynku programów, to niczym się w tłumie nie wyróżnia. Ot solidny średniak w trochę zawyżonej cenie.

     15. Dostępne funkcje

      10

      Łatwość obsługi

      10

      Baza produktów / przepisów

      10

      Cena

      10

      Super program dla dietetyków! Świetne i profesjonalne wsparcie twórców. Pacjenci są zachwyceni komunikacją przez aplikację i wysyłanymi jadłospisami na telefon. Polecam!

     16. Dostępne funkcje

      10

      Łatwość obsługi

      10

      Baza produktów / przepisów

      9

      Cena

      8

      Mam szczęście być w gronie pierwszych testerów tego programu i miałam już okazję zapoznać się z podstawowymi funkcjami. Po pierwszych kilku godzinach mogę powiedzieć, że jest prosty w obsłudze (na początku trochę się bałam, że będzie zbyt skomplikowany, ale nie jest :) ), ma bardzo bogatą bazę produktów, dodanie własnego dania zajmuje ok 3 minut, a całego jadłospisu ok 30-40 min (z czasem pewnie będzie jeszcze krócej). Bardzo podoba mi się opcja stworzenia swojego własnego wywiadu, a nie korzystanie z narzuconych z góry pytań. Nie miałam jeszcze okazji wysłania diety na telefon klienta, ale wygląda to też bardzo obiecująco. No i bardzo ładnie wszystko wygląda :) Nie mogę się doczekać pełnej wersji.

     Dodaj komentarz