3 metody diagnostyki. Technologia w służbie dietetyka

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję przedstawić Wam możliwości nowoczesnych urządzeń do diagnostyki organizmu dostępnych już w Polsce, dystrybuowanych przez Evitum (przeczytaj więcej tutaj).

Faktycznie możliwości, które oferują wspomniane urządzenia są niezwykle szerokie i bogate – stąd może pojawić się pytanie – jak to możliwe, żeby w maszynie wielkości walizki móc zmieścić aparaturę diagnozującą z dużą dokładnością potencjalne problemy, takie jak:

  • niedobory witamin i minerałów
  • zaburzenia czynności narządów
  • problemy zdrowotne
  • pasożyty, toksyny, alergeny
  • zapewniać trójwymiarowy obraz skanowanych organów

3 metody z jakich korzystają takie urządzenia tłumaczymy w dzisiejszym artykule.

Diagnostyka organizmu – jak to działa?

1a

Pola elektromagnetyczne

Pomiar przy wykorzystaniu urządzeń taki jak opisywany już wcześniej przez nas Quantum jest bardzo prosty i bezbolesny. I pomimo tego jego wyniki dają dużo dodatkowej wiedzy dla wykonującego go dietetyka lub specjalisty.

Pacjent w trakcie badania trzyma w ręce przez 60 sekund elektrodę, która dzięki wykorzystaniu zasady pola elektromagnetycznego zczytuje wszystkie potrzebne informacje. Jest to możliwe, ponieważ wg obecnego stanu wiedzy wszystkie czynności ludzkiego organizmu są ściśle powiązane ze zjawiskami elektrycznymi. To właśnie za pomocą wspomnianych pól elektrycznych i prądów można opisać funkcjonowanie komórek i ich zespołów.

Wszystkie procesy decyzyjne, przepływ krwi i limfy, pobudzenie nerwów i mięśni powodują tworzenie własnych pól elektromagnetycznych, gdyż jony poruszane siłą mechaniczną są zarazem ładunkami poruszającymi się w uporządkowany sposób.

Ponieważ drgania ludzkiego organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić z powierzchni skóry za pomocą specjalnej elektrody, która jest podłączona do urządzenia i wtedy porównać je z określonymi wzorcami zapisanymi w programie maszyny.

Metoda EAV

Inną metodą wykorzystywaną przy diagnostyce organizmu jest metoda EAV opracowana i wdrożona przez utytułowanego (m.in. złoty medal od papieża Pawła VI i medal Gufalanda), lekarza i badacza niemieckiego pochodzenia – dr R. Volla. Metoda EAV to inaczej metoda elektropunktury.

Tak jak wcześniejsza metoda również ta jest w pełni bezpieczna, bezbolesna i nieinwazyjna. Natomiast jej zastosowania są niezwykle szerokie.

Metoda pozwala na wykrycie w organizmie infekcji i zagrożeń (grzyby, pasożyty, toksyny – w tym metale ciężkie i inne zanieczyszczenia). Wskazuje ogniska zapalne we wszystkich narządach, to co zakłóca naturalną równowagę.

Metoda ta umożliwia także kontrolę skuteczności stosowanych suplementów i naturalnych środków medycznych.

Metodę taką wykorzystuje urządzenie Salvia (link do strony dystrybutora na dole artykułu).

Metoda NLS (biorezonans)

Metoda NLS (non-linear Diagnostic System) jest stosowana w zaawansowanych urządzeniach do diagnostyki organizmu takich jak Diacom oraz opisywany przez nas wcześniej Scanner Cell. Tak jak dwie poprzednie metody – biorezonans cechuje bezpieczeństwo, bezbolesność oraz nieinwazyjność.

Metoda ta określa stan bioenergetyczny każdego organu osobno z precyzją badania w okolicach 97%. To zaś daje tę przewagę, że pozwala uzyskać kompleksowy obraz działania organizmu. Badanie, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod diagnostycznych, jest w stanie wykazać zaburzenia zanim wystąpią i rozwiną się objawy choroby.

To co szczególnie może interesować odbiorcę pod kątem praktyki dietetyka to oprócz rozpoznawania chorób także wykrywanie alergenów i przyczyn uczuleń i wspomaganie przy suplementacji – pozwala na indywidualny dobór selektywnego preparatu z prawie 2000 dostępnych wariantów.

Wszystkie opisane produkty dostępne na stronie dystrybutora >>>

Kontakt: info@evitum.pl

(pamiętaj także o specjalnej ofercie na urządzenie quantum – tylko do końca października – dla czytelników dietetycy.org.pl)

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Zostaw komentarz