5/5 (2)

Kolejny rok zbliża się ku końcowi. To moment w którym chcielibyśmy Wam podziękować za to, że jesteście z nami. W tym roku DIETETYCY.ORG.PL odwiedziło 1,5 mln osób – to oznacza, że nasz wspólny portal jest nie tylko najważniejszym dietetycznym serwisem branżowym w polskim Internecie – ale także miejscem opiniotwórczym. Osoby, które chciałyby publikować na łamach portalu – zapraszamy do kontaktu.

Zobaczcie, które artykuły specjalistyczne* cieszyły się Waszym największym zainteresowaniem w minionym roku (kolejność przypadkowa):

Jak być dietetykiem i nie zwariować

Paulina Bańska

Każdy z nas wie, że być dietetykiem jest wspaniale. Jednak jak mało która branża – dietetyka jest bombardowana sprzecznymi nowinkami, zaś o zaufanie pacjenta często musimy konkurować z szarlatanami i celebrytami. Jak sobie z tym poradzić?

Przejdź do artykułu >

Studenci dietetyki i zaburzenia odżywiania

Dietetycy.org.pl

Studenci dietetyki są grupą, która jest bardzo narażona na wystąpienie zaburzeń odżywiania. Często młodzi adepci żywienia czują olbrzymią presję otoczenia, aby być chodzącym ideałem. A stamtąd – już niedaleko do powstania zaburzeń.

Przejdź do artykułu > 

Gluten w diecie niemowląt – aktualne zalecenia

Agnieszka Maciuła

Temat wprowadzania glutenu do diety niemowląt to jeden z najgoręcej dyskutowanych tematów dotyczących żywienia małych dzieci. O aktualnych zaleceniach pisała Agnieszka Maciuła.

Przejdź do artykułu >

Posiłek po treningu

Izabela Florczak

Moda na sport w społeczeństwie kwitnie. To bardzo dobra informacja – tak samo, że wiele osób daje się przekonać, że kwestia odżywiania jest kluczowa dla osiągnięcia świetnych rezultatów treningowych. O tym co jeść po treningu pisała Izabela Florczak.

Przeczytaj także na dietetycy.org.pl:  Związek między mikrobiomem a autyzmem. Zalecenia dietetyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu

Przejdź do artykułu >

Oś jelitowo-mózgowa

Karolina Szymak

Coraz więcej uwagi w ostatnich latach zwraca się na to jak funkcjonuje nasz “drugi mózg” – czyli jelita. O tym jak działa jelitowy układ nerwowy ENS pisała Karolina Szymak.

Przejdź do artykułu >

* Z powyższej selekcji zostały wyłączone artykuły dotyczące aktualności badań naukowych, recenzji oraz bieżących wydarzeń

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Yes No