5 najpopularniejszych artykułów dietetycznych roku

Końcówka roku to czas podsumowań – zapraszamy w podróż po najchętniej czytanych artykułach w serwisie dietetycy.org.pl w zeszłym roku. Dla nas to rok szczególny – odwiedziło nas w tym czasie okrągłe 1 milion użytkowników (dla fachowców: UU – unique users). Cieszymy się, że jesteście z nami i chętnie czytacie nasze artykuły. Jeśli sami chcecie publikować – napiszcie koniecznie na redakcja@dietetycy.org.pl – pamiętajcie, że ten serwis tworzymy wszyscy jako społeczność.

#1 Nowa Piramida Żywieniowa IŻŻ >

Rok 2016 przywitał nas prawdziwie istotnym wydarzeniem – wprowadzenie zmian w nowej piramidzie żywieniowej IŻŻ było szeroko komentowane nie tylko przez dietetyków ale media w ogóle.

#2 Raport na temat witaminy C >

Artykuł Pani Joanny Szmitki-Łuszczyk został przez Was doceniony ogromnym zainteresowaniem. Jeśli zastanawiacie się, czy jeśli opublikujecie swój artykuł na dietetycy.org.pl – czy ktoś go przeczyta, tu jest odpowiedź. W samych pierwszych dniach był on przeczytany blisko 3 tysiące razy, a najlepsze artykuły w ciągu roku przekraczały 30 tysięcy czytelników.

#3 Ile zarabia dietetyk (2016) >

Przyznajmy się – lubimy zaglądać do portfela innych i porównywać się. Wyniki przeprowadzonej przez nas ankiety przeprowadzonej wśród ponad 300 dietetyków potwierdziły inne badania rynkowe wśród pracowników branży.

#4 Raport: Ceny usług dietetycznych w Polsce 2016 >

Raport ten przeprowadziliśmy już po raz trzeci i cieszy się on niesłabnącym zainteresowaniem. Staramy się co roku przekazywać bardziej kompleksową informację oraz poszerzać grupę badanych podmiotów na rynku.

Przeczytaj także na dietetycy.org.pl:  Intendent - dietetyk w żywieniu zbiorowym

#5 Dlaczego nie mogę schudnąć jedząc 5 małych posiłków w ciągu dnia? >

Artykuł Pana Mikołaja Choroszyńskiego spotkał się z dużym zainteresowaniem, jak wiadomo temat tego jaka jest optymalna liczba posiłków jest sprawą dużej wagi dla dietetyków i nie tylko.

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Yes No