Reply To: Programy Komputerowe – Dietetyka

Kasia Zgrzyńska
Participant
Kasia Zgrzyńska dnia #16629

Witam, przymierzam się do zakupu programu komputerowego. Tak się składa, że powstają właśnie dwa nowe Tiq Diet i Kcalmar. I chciałam się zapytać co o nich myślicie i które robi na Was lepsze wrażenie? Niestety żadne jeszcze nie jest w pełni dostępne a z rozmów z ich przedstawicielami wynika, że zostaną przekazane w najbliższych dniach/tygodniach.
Kcalmar ma taką przewagę, że można zobaczyć w wersji testowej jak będzie wyglądał od środka, oraz można pobrać aplikację na telefon. Także ich ceny są dostępne na stronie. Zaczyna się od 59 zł/mies za 15 pacjentów. Po informacjach wnioskuję, że ten program skupia się głównie na tworzeniu jadłospisów. Każdy będzie mógł go potestować przez 14 dni za darmo. Ale czy 14 dni to wg. Was nie jest trochę za mało?
Tiq Diet nie pokazał jeszcze swoich cen. Sam wygląd możemy zobaczyć tylko na zdjęciach i filmach (swoją drogą są świetne :) ) i wydaje mi się, że ten program bardziej skupia się na motywowaniu pacjentów, kontrolowania czy stosują się do diety i zastąpieniu telefonów, smsów i wiadomości email. Nigdzie też nie znalazłam oficjalnego potwierdzenia czy na pewno będzie można za jego pomocą tworzyć jadłospisu. Ale się spytałam i już wiem, że będzie można!
Ja osobiście bardzo się cieszę, że pojawiają się nowoczesne rozwiązania zupełnie inne od tego czego używamy teraz. Co myślicie o tych dwóch, bardzo podobnych do siebie programach? Czy macie swojego faworyta? Które rozwiązanie przekonuje Was bardziej i z którego skorzystacie najpierw?

Loading...