Re: Re: Analizator InBody230

Anonymous dnia #11791

Analizator w 100% bezawaryjny. Bywało, że musiałam go składać i rozłączać, a potem rozkładać i podłączać, nawet 6 razy dziennie (działałam “w terenie”). Małe awarie zdarzały się sprzętom towarzyszącym – drukarka nie chciała drukować (ale nie ta stanowiąca komplet z analizatorem :)), lub komputer nie wykrywał analizatora przez co pomiar był niemożliwy.
Tego można uniknąć, ponieważ InBody230 posiada w komplecie małą drukarkę termalną, a dane można wprowadzać bezpośrednio przez analizator, a nie z komputera.
Ogólnie 230 to już porządny analizator, który może robić wrażenie. Z tym z rodzaju tego http://www.nokaut.pl/pozostale-artykuly-medyczne/bc-545n-segmentowy-analizator-skladu-ciala-tanita-bc-545n.html nie można nawet porównywać – zarówno pod względem wyglądu jak i dokładności wyników.
Posiada fajne oprogramowanie (w komplecie) więc dane można wprowadzać z komputera (o wiele szybciej), monitorować wyniki i przenosić je do excela.
Jak dla mnie jedyną wadą był jego ciężar. Tak jak mówiłam, działałam w terenie i miałam problem, aby donieść do z samochodu do miejsca badania. Nie nadaje się raczej na wycieczki autobusem itp. Problem rozwiązuje się sam jeżeli ktoś w ogóle nie zamierza się z nim przemieszczać i korzystać wyłącznie w miejscu pracy.

Ogólnie uważam, że analizatory InBody są najlepsze spośród obecnie u nas dostępnych – czy to 230 czy inny. Na ten temat jednak nie będę się rozpisywać na forum ;)
Mam nadzieję, że pomogłam. Jakby co – proszę pytać :)

Loading...