Re: Re: Własna działalność

Anonymous dnia #11712

I tu się nie zgodzę,bo może wiedzieć więcej chociażby właśnie z czystej pasji :) i z budownictwem bym tego nie porównał bo jak zbudujesz krzywo ścianę to najwyżej meble przy niej będą źle wyglądały a jak ktoś źle poprowadzi pacjenta to mogą dużo gorsze problemy wyjść niż krzywa ściana w domu… i tu się zgodzę że konkretne przepisy powinny wejść w życie. Jednak znając życie w Polsce to zabiorą się za to jak wyjdą jakieś afery że przez dietetyka ktoś stracił zdrowie czy życie,podobnie jak teraz modny temat “pijany kierowca”,wiadomo że nie od wczoraj ludzie piją i wsiadają do auta i dopiero teraz zmieniają przepisy jak kilka tragedii się stało.
Powinno być tak jak,że ludzie robią sobie te roczne szkoły czy kursy i mają ten tyt.specjalisty czy coś ale pracować może dopiero po studiach albo po jakiejś tam praktyce i egzaminie.
Podobnie chyba jest z masażystami że po technikum mogą tylko robić masaże relaksacyjne itp w SPA a nie mogą leczniczych masaży prowadzić,tu powinno być podobnie bo w podstawy diety redukcyjnej np raczej w rok się ogarnie i że np mogą tylko po technikum gdyby były pracować też powiedzmy w SPA… takie luźne rozmyślenia ;)

Loading...