ACCUNIQ BC300

Avatar photo
ACCUNIQ BC300

ACCUNIQ BC300 ACCUNIQ BC300 to wielofunkcyjny analizator składu ciała, który sprawdzi się w nowoczesnym gabinecie dietetycznym. Znajduje w sobie połączenie designu oraz innowacyjnej technologii. BC-300 pozwala na analizę całego ciała lub segmentową dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii BIA (bioimpedancja) 8 dotykowymi elektrodami dla uzyskania maksymalnej dokładności i precyzji wyników, która została potwierdzona w analizach DEXA.

BC300 Jakie funkcje znajdziesz w ACCUNIQ BC300?

Najnowsza technologia pozwala na w pełni bezpieczną, łatwą i szybką analizę składu ciała na niskich częstotliwościach. Rączki do analizy w ACCUNIQ BC300 są regulowane i pozwalają na wygodne badanie dla pacjentów o każdym wzroście. Wyniki prezentowane są na dotykowym ekranie LCD oraz przy wykorzystaniu widocznych poniżej wydruków w uniwersalnym formacie A4 oraz oprogramowania.

Analizator zawrze w nim standardowo wodę całkowitą, tkankę tłuszczową, proteiny i minerały. Dokonana też zostanie natychmiastowa analiza masy mięśniowej i tłuszczowej (w tym w segmentach ciała). Otrzymamy także oddzielną analizę otyłości i otyłości brzusznej. Istnieje także możliwość otrzymania historii wcześniejszych pomiarów. Do tego wiek biologiczny i przydatna podstawowa przemiana materii.

Zobacz też: przykładowy wydruk z analizatora

Instalacja urządzenia

Jak podaje producent samo przygotowanie do użytku analizatora jest bardzo proste i nie trwa dłużej niż 3 do 5 minut. Oczywiście jeszcze prostszą metodą jest wsparcie konsultanta – formularz kontaktowy znajdziesz poniżej.

Dodatkowe wyposażenie

Sam analizator waży 10 kilogramów, całe badanie wykonamy w czasie około 1 minuty. Wraz z produktem można dodatkowo otrzymać torbę (materiałowa, plastikowa), wzbogacić badanie wzrostu ultradźwiękami oraz pomiarem ciśnienia.

ACCUNIQ BC300 opinie

Zapraszamy do dzielenia się Waszymi opiniami na temat analizatora składu ciała ACCUNIQ BC300 w komentarzach poniżej. Poniżej znajdziecie podsumowanie funkcjonalności BC300 w kluczowych naszym zdaniem obszarach.

Poszukujesz alternatyw? Poznaj również inne analizatory ACCUNIQ

Odwiedź także stronę producenta accuniq.com