Teraz czytasz
ACCUNIQ BC300

ACCUNIQ BC300

Redakcja Dietetycy.org.pl
ACCUNIQ BC300

ACCUNIQ BC300ACCUNIQ BC300 to wielofunkcyjny analizator składu ciała, który sprawdzi się w nowoczesnym gabinecie dietetycznym. Znajduje w sobie połączenie designu oraz innowacyjnej technologii. BC-300 pozwala na analizę całego ciała lub segmentową dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii BIA (bioimpedancja) 8 dotykowymi elektrodami dla uzyskania maksymalnej dokładności i precyzji wyników, która została potwierdzona w analizach DEXA.

BC300Jakie funkcje znajdziesz w ACCUNIQ BC300?

Najnowsza technologia pozwala na w pełni bezpieczną, łatwą i szybką analizę składu ciała na niskich częstotliwościach. Rączki do analizy w ACCUNIQ BC300 są regulowane i pozwalają na wygodne badanie dla pacjentów o każdym wzroście. Wyniki prezentowane są na dotykowym ekranie LCD oraz przy wykorzystaniu widocznych poniżej wydruków w uniwersalnym formacie A4 oraz oprogramowania.

Analizator zawrze w nim standardowo wodę całkowitą, tkankę tłuszczową, proteiny i minerały. Dokonana też zostanie natychmiastowa analiza masy mięśniowej i tłuszczowej (w tym w segmentach ciała). Otrzymamy także oddzielną analizę otyłości i otyłości brzusznej. Istnieje także możliwość otrzymania historii wcześniejszych pomiarów. Do tego wiek biologiczny i przydatna podstawowa przemiana materii.

Zobacz też: przykładowy wydruk z analizatora

Instalacja urządzenia

Jak podaje producent samo przygotowanie do użytku analizatora jest bardzo proste i nie trwa dłużej niż 3 do 5 minut. Oczywiście jeszcze prostszą metodą jest wsparcie konsultanta – formularz kontaktowy znajdziesz poniżej.

Dodatkowe wyposażenie

Sam analizator waży 10 kilogramów, całe badanie wykonamy w czasie około 1 minuty. Wraz z produktem można dodatkowo otrzymać torbę (materiałowa, plastikowa), wzbogacić badanie wzrostu ultradźwiękami oraz pomiarem ciśnienia.

Zobacz również
RFM waga

ACCUNIQ BC300 opinie

Zapraszamy do dzielenia się Waszymi opiniami na temat analizatora składu ciała ACCUNIQ BC300 w komentarzach poniżej. Poniżej znajdziecie podsumowanie funkcjonalności BC300 w kluczowych naszym zdaniem obszarach.

Poszukujesz alternatyw? Poznaj również inne analizatory ACCUNIQ

Odwiedź także stronę producenta accuniq.com

0 0 głosuj
Oceń artykuł :-)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie swoje komentarze