ACCUNIQ BC510

Avatar photo

Analizator składu ciała Accuniq BC510 to profesjonalny analizator, który ma za zadanie spełnić najwyższe wymagania. Wyróżnia go duży, dotykowy 7-calowy wyświetlacz, nowoczesny design oraz duża platforma – co sprawia, że będzie stanowił idealne rozwiązanie dla nowoczesnych gabinetów dietetycznych stawiających zarówno na jakość obsługi (precyzja charakterystyczna dla analizatorów Accuniq potwierdzona badaniami DEXA) ale także wygodę i wygląd gabinetu. Sam analizator posiada certyfikat EC0197 oraz spełnia wymagania dyrektywy MDD 93/42EEC w zakresie urządzeń medycznych.

Funkcje Accuniq BC510

accuniq bc510 Analizator pozwala na precyzyjny 8-punktowy pomiar składu ciała na 4 częstotliwościach (5, 50, 250, 550 KHz) zarówno dla całego ciała, jak i dla poszczególnych 5 segmentów (czyli prawa i lewa ręka, korpus, lewa i prawa noga). Sam pomiar trwa około 40 sekund. Wspomniany na początku wyświetlacz LED posiada ciekawą funkcję – przy wynikach pojawia się kod QR, który po zeskanowaniu prześle wyniki pomiaru. Do zarządzania wynikami stosowany jest dedykowany program komputerowy (Accuniq Manager).

Wymiary

Ten nowoczesny analizator posiada rozmiary 115 cm na 49,6 cm na 82 cm. Pozwala to na pomiar osób o dowolnym wzroście (do 220 cm) i wadze do 250 kg. Z urządzeniem łączymy się przez portu USB, RS232 lub (opcja) przez Bluetooth.

Opcjonalnym, dodatkowym wyposażeniem są także: automatyczny wzrostomierz, elektroda na kostki czy drukarka termiczna.

Co można zmierzyć?

Przy wykorzystaniu wielu wskaźników Accuniq BC510 pozwala na analizę zarówno segmentów składu ciała, masy ciała, (opcjonalnie) wzrostu, (opcjonalnie) ciśnienia krwi, zawartość tłuszczu, wody całkowitej (oraz wewnątrzkomórkowej i pozakomórkowej), zawartość protein i minerałów. Pozwala także na szybką analizę otyłości brzusznej, wskaże wiek metaboliczny, typ sylwetki (jest ich dziewięć typów). Potrafi też znacznie więcej – po szczegóły zachęcamy do kontaktu przez poniższy formularz z dystrybutorem, który posiada pełną i aktualną specyfikację wraz z cennikiem.

Accuniq BC510 opinie

Zapraszamy do dzielenia się Waszymi opiniami na temat analizatora składu ciała ACCUNIQ BC510 w komentarzach poniżej.

Poszukujesz alternatyw? Poznaj również inne analizatory ACCUNIQ

Odwiedź także stronę producenta accuniq.com