Analizator Quantum – Oferta Specjalna!


Wyposażenie gabinetu dietetycznego to obecnie już nie tylko analizatory składu ciała – właściciele poradni często poszukują dodatkowej możliwości kompleksowego sposobu badania pacjenta i jego problemów zdrowotnych. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzą producenci oprogramowania oraz nowoczesnych urządzeń, wśród których ciekawym typem są narzędzia do diagnostyki niedoborów witamin i minerałów. Dzisiaj skupimy się na jednym z nich – Quantum, który w tym miesiącu objęty jest promocją. Ale najpierw krótko o samym urządzeniu:

quantum

Quantum to analizator stanu zdrowia – od kilku miesięcy dostępny w Polsce, bazuje na biochemicznej analizie systemowej organizmu. Przy wykorzystaniu urządzenia możliwa jest weryfikacja stanu zdrowia pacjenta, a także – co dodatkowo warte zauważenia – otrzymanie konkretnych wskazań leczenia, działania służącego do rozwiązania problemu, wykazanego przez urządzenie.

Co bada Quantum?

  • Niedobory witamin
  • Niedobory składników mineralnych
  • Łącznie 41 raportów dotyczących działania układów i narządów człowieka

To tylko część funkcjonalności urządzenia, więcej informacji na temat technologii można znaleźć na stronie producenta – do czego zachęcamy. Link znajduje się na dole artykułu.

Sama metoda badania jest szybka (raport podstawowy już po 60 sekundach) oraz nieinwazyjna, co sprawia, że dla pacjenta jest to ciekawe udogodnienie, mogące stanowić o przewadze konkurencyjnej gabinetu.

Oferta specjalna – tylko teraz:

Tylko do końca sierpnia urządzenie można kupić u producenta w cenie o 1500 zł niższej od ceny dotychczasowej. Oferta promocyjna urządzenia to 2000 zł.

LINK do oferty specjalnej (strona producenta) >

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Zostaw komentarz