Analizatory InBody

Analizatory InBody są jednym z najczęstszych wyborów dietetyków w Polsce. InBody to jeden z wiodących producentów analizatorów składu ciała, firma założona w 1996 roku w Korei i od tej pory wprowadzająca na rynek cieszące się olbrzymią popularnością innowacyjne produkty.

Misją InBody jest zapewnienie najlepszej technologii pomiaru składu ciała jako opozycji względem zwykłej obserwacji masy ciała. Wykorzystanie produktów marki ma przede wszystkim pozwolić na precyzyjne i w pełni indywidualne dopasowanie planu ćwiczeń oraz diety do potrzeb konkretnej osoby. Dzisiaj analizatory InBody są wykorzystywane nie tylko w gabinetach dietetycznych, lecz także w celach naukowych, co dowodzi ich wysokiej precyzji oraz ciągłego wprowadzenia rewolucyjnych, innowacyjnych rozwiązań w polu analityki składu ciała.

Poniżej poznasz dokładniej samą technologię InBody oraz opisy poszczególnych produktów marki. Aby uzyskać pomoc eksperta lub zamówić katalog skorzystaj z formularza na dole strony.

analizatory inbody

Poznaj technologię InBody (film w języku angielskim z napisami)

Analizatory InBody dostępne na polskim rynku:

Obecnie dostępne na polskim są następujące analizatory InBody (kliknij w nazwę, aby przeczytać opis danego analizatora). Przeczytaj także porównanie funkcjonalności poszczególnych urządzeń tego producenta:

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat produktów możesz także odwiedzić oficjalną stronę producenta inbody.com