Teraz czytasz
Black Friday 2019 dla dietetyka

Black Friday 2019 dla dietetyka

Redakcja Dietetycy.org.pl
black friday

Black Friday już na dobre zadomowiło się nad Wisłą. Obecnie jednak to już nie tylko święto przedświątecznych zakupów – w akcję włącza się każda branża. Nic dziwnego, że okazje czekają także na dietetyków. Jakie? Sprawdźcie poniżej – jeśli natrafiliście na coś jeszcze lub sami prowadzicie ciekawą promocję – napiszcie w komentarzu!

via GIPHY

Sprzęt dietetyczny – wyposażenie poradni

Analizatory firmy Inbody – modele 120 i 270 kupicie w promocji o 30% taniej ze wzrostomierzem ultradźwiękowym gratis – szczegóły tutaj. Dla odmiany Accuniq w modelu BC310 bez kolumny otrzymać można kolumnę gratis – szczegóły tutaj.

Programy dietetyczne

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do układania diet – teraz może być dobry moment na złapanie okazji. Program Kcalmar.pro można kupić w planie Master z 30% rabatem, zaś Premium z rabatem 45% – szczegóły tutaj. Na atrakcyjne rabaty możecie także liczyć w Dietico – w promocji Black Weekend przecena 50% na plany półroczne i roczne – szczegóły tutaj. Z kodem „BLACKWEEK” zyskacie też 20% zniżki na plany roczne programu Make Me Diet – szczegóły poznacie tutaj. Promocję na Black Friday przygotował też Tiqdiet – pakiet roczny otrzymacie w cenie 99 zł. Szczegóły tutaj.

Black Friday Shopping
proimagecontent / 123RF

Książki dietetyczne i czasopisma

Popularne czasopismo o żywieniu Food Forum zdobędziecie w prenumeracie 20% taniej jeśli użyjecie kodu „black20” tutaj. Na stronie Cambridge Diagnostics przywita Was oferta Black Week Promo – z kodem black19 zyskacie 20% rabatu na kompendium nietolerancji pokarmowej – szczegóły tutaj.

Co zaś do książek: polecamy odwiedzić Wasze ulubione księgarnie – niemal każda przygotowała coś specjalnego. Wejdź na stronę: https://dietetycy.org.pl/k/zawod-dietetyk/recenzje-ksiazek/ – zebraliśmy tam dziesiątki naszych recenzji książek o żywieniu i dietetyce. Pod każdą recenzją znajdziesz boxy z aktualnymi cenami ze wszystkich większych księgarni w Polsce, tak by na pewno nie pominąć prawdziwej okazji i nie dać się nabrać na nie-tak-korzystną ofertę.

Co do księgarni specjalistycznych wspomnijmy zatem tylko Księgarnię PZWL z rabatami do 40% w ramach Black Week – szczegóły tutaj.

Szkolenia dietetyczne

Nie zawodzą także firmy szkoleniowe – #nienażarty oferują szkolenie za złotówkę. O co chodzi – sprawdzicie tutaj. Jeśli niestraszne są Wam obce języki i lubicie webinary – koniecznie sprawdźcie bieżącą ofertę Udemy – ofertę kursów żywieniowych zobaczycie tutaj. Także szkolenia Mauricz Training Center złapiecie w promocji 15% taniej – szczegóły tutaj. Jeśli jesteście zainteresowani konferencją Dietetyczne Konfrontacje Instytutu Edukacji Żywieniowej oraz Konferencji Dietetyki Sportowej Akademii Dietetyki Sportowej – rzutem na taśmę możecie zdobyć je w specjalnej cenie – szczegóły tutaj. Sandiet kusi zaś 30% rabatu na jeden produkt z kodem BLACK30 – szczegóły tutaj.

Zobacz również
najlepsza marka przypraw

Suplementy i odżywki

Gratką dla niektórych mogą być oferty sklepów z suplementami – jest co wybierać: z kodem black20 skorzystacie z oferty La Black Week SFD – to 20% rabatu na produkty marki All Nutrition i SFD – szczegóły tutaj. Dla odmiany Lab One kusi ofertą Black Week do -30% – szczegóły tutaj. Black Weekend obchodzi także popularne Foods by Ann – rabat 15% z kodem black19 – szczegóły tutaj. TREC Nutrition w ramach swojej oferty Black Friday posiada obniżki do 50% – szczegóły tutaj. 20% rabatu czeka także na BeSport – szczegóły tutaj.

Jeśli lubicie produkty pszczele ciekawą ofertę możecie upolować na stronie Pasieki Rodziny Sadowskich – do zamówienia powyżej 170 zł wyjątkowy czarny miód kakao o pojemności 430g gratis, zaś powyżej 250 zł – 1150g – szczegóły tutaj – zaś na stronie beeyes – z kodem BeeLove 20% rabatu na kosmetyki i suplementy – szczegóły tutaj.

black friday dietetyka
Olena Bloshchynska / 123RF

Co jeszcze?

Promocji na Black Friday przybywa z każdą minutą – znaleźliście coś ciekawego? Upolowaliście coś naprawdę wartego uwagi innych dietetyków? Piszcie w komentarzu!

0 0 głosuj
Oceń artykuł :-)
1 Komentarz
Najnowszy
Najstarszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie swoje komentarze