Teraz czytasz
Black Friday 2019 dla dietetyka

Black Friday 2019 dla dietetyka

Redakcja Dietetycy.org.pl -
black friday

Black Friday już na dobre zadomowiło się nad Wisłą. Obecnie jednak to już nie tylko święto przedświątecznych zakupów – w akcję włącza się każda branża. Nic dziwnego, że okazje czekają także na dietetyków. Jakie? Sprawdźcie poniżej – jeśli natrafiliście na coś jeszcze lub sami prowadzicie ciekawą promocję – napiszcie w komentarzu!

via GIPHY

Sprzęt dietetyczny – wyposażenie poradni

Analizatory firmy Inbody – modele 120 i 270 kupicie w promocji o 30% taniej ze wzrostomierzem ultradźwiękowym gratis – szczegóły tutaj. Dla odmiany Accuniq w modelu BC310 bez kolumny otrzymać można kolumnę gratis – szczegóły tutaj.

Programy dietetyczne

Jeśli jeszcze nie posiadasz programu do układania diet – teraz może być dobry moment na złapanie okazji. Program Kcalmar.pro można kupić w planie Master z 30% rabatem, zaś Premium z rabatem 45% – szczegóły tutaj. Na atrakcyjne rabaty możecie także liczyć w Dietico – w promocji Black Weekend przecena 50% na plany półroczne i roczne – szczegóły tutaj. Z kodem “BLACKWEEK” zyskacie też 20% zniżki na plany roczne programu Make Me Diet – szczegóły poznacie tutaj. Promocję na Black Friday przygotował też Tiqdiet – pakiet roczny otrzymacie w cenie 99 zł. Szczegóły tutaj.

Black Friday Shopping
proimagecontent / 123RF

Książki dietetyczne i czasopisma

Popularne czasopismo o żywieniu Food Forum zdobędziecie w prenumeracie 20% taniej jeśli użyjecie kodu “black20” tutaj. Na stronie Cambridge Diagnostics przywita Was oferta Black Week Promo – z kodem black19 zyskacie 20% rabatu na kompendium nietolerancji pokarmowej – szczegóły tutaj.

Co zaś do książek: polecamy odwiedzić Wasze ulubione księgarnie – niemal każda przygotowała coś specjalnego. Wejdź na stronę: https://dietetycy.org.pl/k/zawod-dietetyk/recenzje-ksiazek/ – zebraliśmy tam dziesiątki naszych recenzji książek o żywieniu i dietetyce. Pod każdą recenzją znajdziesz boxy z aktualnymi cenami ze wszystkich większych księgarni w Polsce, tak by na pewno nie pominąć prawdziwej okazji i nie dać się nabrać na nie-tak-korzystną ofertę.

Co do księgarni specjalistycznych wspomnijmy zatem tylko Księgarnię PZWL z rabatami do 40% w ramach Black Week – szczegóły tutaj.

Szkolenia dietetyczne

Nie zawodzą także firmy szkoleniowe – #nienażarty oferują szkolenie za złotówkę. O co chodzi – sprawdzicie tutaj. Jeśli niestraszne są Wam obce języki i lubicie webinary – koniecznie sprawdźcie bieżącą ofertę Udemy – ofertę kursów żywieniowych zobaczycie tutaj. Także szkolenia Mauricz Training Center złapiecie w promocji 15% taniej – szczegóły tutaj. Jeśli jesteście zainteresowani konferencją Dietetyczne Konfrontacje Instytutu Edukacji Żywieniowej oraz Konferencji Dietetyki Sportowej Akademii Dietetyki Sportowej – rzutem na taśmę możecie zdobyć je w specjalnej cenie – szczegóły tutaj. Sandiet kusi zaś 30% rabatu na jeden produkt z kodem BLACK30 – szczegóły tutaj.

Zobacz również

Suplementy i odżywki

Gratką dla niektórych mogą być oferty sklepów z suplementami – jest co wybierać: z kodem black20 skorzystacie z oferty La Black Week SFD – to 20% rabatu na produkty marki All Nutrition i SFD – szczegóły tutaj. Dla odmiany Lab One kusi ofertą Black Week do -30% – szczegóły tutaj. Black Weekend obchodzi także popularne Foods by Ann – rabat 15% z kodem black19 – szczegóły tutaj. TREC Nutrition w ramach swojej oferty Black Friday posiada obniżki do 50% – szczegóły tutaj. 20% rabatu czeka także na BeSport – szczegóły tutaj.

Jeśli lubicie produkty pszczele ciekawą ofertę możecie upolować na stronie Pasieki Rodziny Sadowskich – do zamówienia powyżej 170 zł wyjątkowy czarny miód kakao o pojemności 430g gratis, zaś powyżej 250 zł – 1150g – szczegóły tutaj – zaś na stronie beeyes – z kodem BeeLove 20% rabatu na kosmetyki i suplementy – szczegóły tutaj.

black friday dietetyka
Olena Bloshchynska / 123RF

Co jeszcze?

Promocji na Black Friday przybywa z każdą minutą – znaleźliście coś ciekawego? Upolowaliście coś naprawdę wartego uwagi innych dietetyków? Piszcie w komentarzu!

5/5 (6)

Proszę oceń

black-friday-2019-dla-dietetyka-dietetycy-org-pl