Teraz czytasz
BZZZYCZĄCY KONKURS: Jak możemy odwdzięczyć się pszczołom? ?

BZZZYCZĄCY KONKURS: Jak możemy odwdzięczyć się pszczołom? ?

Pszczoły posiadają niebagatelny wpływ na funkcjonowanie ekosystemu. To one zapylają rośliny i sprawiają, że możemy się cieszyć ich większym bogactwem. To dzięki nim mamy również miód – bez którego wiele osób nie wyobraża sobie wielu potraw i napojów :)

#Chrońmy Pszczoły

Współczesna cywilizacja sprawia jednak, że pszczołom jest coraz trudniej. Dlatego też zapraszamy Was do zatrzymania się na chwilę i zastanowienia się – jak każdy z nas może odwdzięczyć się pszczołom?

A robimy to w ramach konkursu wspólnie z Pasiekami Rodziny Sadowskich, które doglądają co dzień 50 milionów pszczół i swoją pracę opierają na dbaniu o dobrostan owadów zgodnie z hasłem #chrońmypszczoły.

Konkurs

Napisz w 2-3 zdaniach do 22.03.2020 na adres redakcja@dietetycy.org.pl w jaki sposób możemy chronić pszczoły ?. 2 najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone słodkimi upominkami – miodowymi nowościami od Pasieki Rodziny Sadowskich! Zwycięzców poinformujemy mailowo :-)

Zobacz również
jagoda kamczacka

Nagrody

Poznaj nagrody konkursowe – nowe, niecodzienne smaki – niepowtarzalny smak z lekko kwaskową nutą – czyli miód z czarnuszką i czarnym bzem oraz rozgrzewający, egzotyczny miód z kurkumą i pieprzem cayenne!

Nie możesz się już doczekać?

Jeśli masz ochotę na te pyszne miody już teraz – specjalnie dla czytelników dietetycy.org.pl z kodem „DIETETYCY” rabat 5% na stronie pasiekisadowiskich.pl

0 0 głosuj
Oceń artykuł :-)
1 Komentarz
Najnowszy
Najstarszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie swoje komentarze