CDS- Centrum Dietetyki Stosowanej

Informacje o poradni

cds_logo-1Centrum Dietetyki Stosowanej zostało założone w 2007 roku i jest najdłużej działającą poradnią dietetyczną na Podlasiu. Długoletnia tradycja poradni CDS to ponad 5000 zdrowych i zadowolonych z efektów odchudzania Pacjentów. Z usług CDS korzystają także profesjonaliści: zawodowi sportowcy – lekkoatleci i bokserzy, uczestnicy igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i Europy. Współpracują z nami również ludzie sceny i mediów dla których atrakcyjny wizerunek jest ważny w ich codziennej pracy. Od początku swojej działalności na terenie województwa podlaskiego poradnia również świadczy usługi z zakresu doradztwa grupowego organizując lub uczestnicząc w różnego rodzaju przedsięwzięciach promujących zdrowie.

Wieloletnie doświadczenie w dbaniu o zdrowie i dobrą kondycję pozwoliło nam stworzyć ofertę dopasowaną do oczekiwań i możliwości naszych Pacjentów.

Proponujemy dopasowane usługi w formie pakietów dedykowanych dla różnych grup Pacjentów:
• dieta odchudzająca
• dieta w chorobach tarczycy (niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto)
• dieta dla cukrzyków,
• dieta obniżająca cholesterol,
• dieta dla kobiet w ciąży,
• dieta dla sportowców,
• dieta dla uczniów,
• dieta odchudzająca dla całej rodziny
• E-dieta – (konsultacje online) – dietoterapia przez internet

Opracujemy dietę na miarę Twoich do potrzeb!

Oferta poradni dietetycznej CDS została opracowana w taki sposób, by każda z osób zdecydowanych na odchudzanie osiągnęła zamierzony efekt bez ponoszenia nadmiernych wyrzeczeń.
Każdy z pakietów zawiera konsultację z dietetykiem, analizę składu ciała, opracowanie jadłospisu, wizyty kontrolne oceniające postępy w realizacji diety oraz modyfikacje diety uwzględniające oczekiwania Pacjenta.
Centrum Dietetyki Stosowanej wyróżnia kompleksowe podejście do odchudzania. Wiemy jak ważne w procesie odchudzania jest dopasowanie diety do trybu życia, upodobań żywieniowych oraz możliwości finansowych naszych Pacjentów.

Przeczytaj także na dietetycy.org.pl:  Poradnia Dobry Dietetyk Wrocław | Monika Biziel

Staramy się, aby opracowana przez nas dieta uwzględniała :
– dostępność produktów w większości sklepów,
-rozsądne ceny proponowanych przez nas w jadłospisie produktów
– jadłospis, który nie wymaga wielogodzinnych przygotowań
– jadłospis, który uwzględnia potrzeby całej rodziny.

Z naszej poradni wyjdziesz z dietą a nie z torbą pełną nieskutecznych suplementów!!!

Dietetycy Centrum Dietetyki Stosowanej biorą udział w licznych szkoleniach z zakresu zdrowego żywienia oraz dietetycznego wspierania leczenia wielu chorób: cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, chorób tarczycy, wysokiego stężenia cholesterolu czy otyłości.

Na stronie www.cds-dieta.pl znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące oferowanych przez naszą poradnię usług. Wszelkich informacji udzielą Państwu także nasi dietetycy pod numerem 792930144

CDS TWÓJ NAJLEPSZY DIETETYK!!!

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Remigiusz Filarski
Yes No