Centrum Dietetyczne Ewa Młodawska Bytom


CENTRUM  DIETETYCZNE

Ewa Młodawska

Poradnie nr 13

logo_centrum_dietetyczne_mlodawskaUl. Piłsudskiego 84 w Bytomiu

Poradnia Centrum Medyczne Hajduki

Ul. Jubileuszowa 42 w Chorzowie

Tel. 537 773 513

www.dietaslask.pl

mlodawska@dietaslask.pl

Centrum dietetyczne powstało, by pomagać dzięki odpowiednio zbilansowanemu odżywianiu organizmu przywracać zdrowie i odpowiednią masę ciała. Zapewniam indywidualne podejście i pełne wsparcie w dążeniu do zmian.

Podczas każdej kuracji szukam indywidualnej drogi do realizacji postawionych celów i wypracowania sposobu żywienia, który będzie nie tylko pomagał rozwiązać problem pacjenta ale i był dostosowany do jego gustu i możliwości.

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

 • Dagmara Kos

  Lekarz zalecił i zmianę żywienia i zejście z pewnej wagi i w związku z tym skorzystałam z usług Pani dietetyczki. z kontaktu, wizyt i całego programu dietetycznego jestem bardzo zadowolona i cieszy mnie, że teraz zdrowo się odżywiam i kilka kilo schudłam.

 • Martyna Nowak

  Miałam ostatnio trochę stresów, no i zaczęło się nocne podjadanie. Postanowiłam z tym skończyć i zapisałam się do psychologa i do tej pani dietetyk. Bardzo dobrze zrobiłam, bo to super specjalistka!

 • nikka_nd

  Super fachowiec w dietetyce! Pani Ewa pomogła mi powrócić do starej wagi przed ciążą. Jej porady i programy są świetne i nie robią zbyt dużej rewolucji w kuchni. Gorąco polecam!!!

 • Róża Kokoszka

  Jestem pod dużym wrażeniem fachowości i kompetencji pani dietetyk. Cieszę się, że zaufałam i w dosyć krótkim czasie pozbyłam się bezboleśnie zbędnych kilogramów. Teraz jadę nad morze i nie mam kompleksów!

 • Celina Majkowska

  Przebyłam kiedyś żółtaczkę i po tym nastąpiły problemy z wątrobą i z wagą. Postawiłam na pomoc fachowca z branży dietetycznej i opłaciło się. Problemy z wątrobą ustąpiły, a nadmiar wagi powoli się kurczy. Dobrze jest!

 • Lucyna Lewandowski

  Pani Ewa bardzo mi pomogła w dobraniu właściwej diety do mojej wagi,wieku i trybu życia.Jak dla mnie to profesjonalistka w każdym calu!

 • K W

  Schudłam 10 kg bez większych wyżeczeń. Bardzo polecam!

 • Justyna Leszcz

  Fachowość i wiedza to mocne strony pani dietetyk. Jej porady przyniosły w krótkim czasie pierwsze efekty!I też zainteresowałam się ze zdrowym stylem życia.Polecam!

 • Agata Mak

  Jak dla mnie to najlepsza pani dietetyk!Jej programy są skuteczne i wiem teraz że były to dobrze zainwestowane pieniądze.Bardzo polecam!

Loading...
Udostępnienia