Centrum Dietetyczne Naturhouse Ełk

5/5 (1)

naturhouse

CENTRUM DIETETYCZNE NATURHOUSE EŁK

NATURHOUSE – dietetyka i reedukacja żywieniowa

telefon: 533-301-503

adres: ul. Mickiewicza 9/1c, 19-300 Ełk

e-mail: elk.mickiewicza@naturhouse-polska.com

facebook: www.facebook.com/naturhouseelk

www: http://www.naturhouse.elk.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 – 17:00

Wtorek: 10:00 – 18:00

Środa: 12:00 – 20:00

Czwartek: 11:00 – 19:00

Piątek: 07:00 – 15:00

Zdjecie nr 2W Centrum Dietetycznym Naturhouse Ełk nasz dietetyk pomoże Ci skutecznie schudnąć (lub przytyć), pozbyć się celullitu, wyszczuplić uda, brzuch i pośladki, poprawić wygląd skóry i paznokci oraz nauczy Cię, jak prawidłowo komponować posiłki, aby zachować zdrowie  i szczupłą sylwetkę.

Pomagamy osobom zmagającym się z nadwagą i otyłością, kobietom po ciąży i w okresie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem,   dzieciom w wieku powyżej 9 roku życia.

Jak działamy?

I METODA, II ETAPY, III FILARY

Metody, które stosujemy są kompleksowe, wypracowane przez wieloletnie doświadczenie dietetyków Naturhouse na całym świecie.


Zdjęcie nr 3Filarami, które zapewniają efektywność prowadzonych przez nas kuracji są:

  • regularne cotygodniowe wizyty u dietetyka, dzięki którym możliwe jest utrzymanie wysokiego poziomu motywacji oraz stałe merytoryczne i psychiczne wsparcie ze strony specjalisty;
  • indywidualnie dobrana, pełnowartościowa dieta, kształtująca prawidłowe nawyki żywieniowe;
  • naturalna suplementacja– wyciągi z ziół, warzyw i owoców wspomagające odchudzanie oraz poprawiające wygląd i samopoczucie.

Dzięki podzieleniu procesu odchudzania na 2 etapy: utraty kilogramów oraz stabilizacji, nasza kuracja pozwala nie tylko uzyskać wymarzoną masę ciała, ale również ją utrzymać.

Zdjecie nr 4Każdy może w naszej placówce skorzystać z bezpłatnej konsultacji, w ramach której zostaną wykonane pomiary masy ciała i wzrostu, analiza składu ciała (zawartości tkanki tłuszczowej i wody). Dietetyk przedstawi propozycję postępowania dostosowaną do indywidualnego przypadku oraz przedstawi szczegółowo całą metodę pracy.

Zapraszamy:

http://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/?lokalizacja=elk.mickiewicza

Zostaw swoją opinię:

Yes No