Dietetyk mgr Karolina Mitas


Nazywam się Karolina Mitas jestem dyplomowanym dietetykiem, absolwentką wydziału nauk o żywności i żywieniu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Zdobyłam tytuł magistra dietetyki o specjalizacji „Żywienie w różnych etapach ontogenezy”.

Dietetyka jest dziedziną w której zdobyłam wykształcenie, ale ponad wszystko jest moją pasją i codziennością. Do każdego z pacjentów podchodzę indywidualnie, holistycznie z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Specjalizuję się w poradnictwie dietetycznym osób dorosłych i dzieci.

Oferuję pomoc w ułożeniu indywidualnych diet redukcyjnych oraz w różnych jednostkach chorobowych.
Dietoterapią staram się wesprzeć i maksymalnie wzmocnić cały organizm (wszystkie narządy), aby lepiej funkcjonował.

Diety układane są indywidualnie, dopasowane do konkretnej osoby i stylu życia, zapewniające odpowiednią podaż składników odżywczych. Nikogo nie oceniam, nie krytykuję ale doradzam, tłumaczę, edukuję oraz zarażam pasją do zdrowego odżywiania, aby lepiej poczuć się w swoim ciele.

Zapraszam do kontaktu w sprawie dietoterapii i rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu.
Dietetyk mgr Karolina Mitas
Tel. 530-932-026
Strona internetowa: http://www.dietetykmitas.pl
fb: Dietetyk Karolina Mitas
dietetyk.karolinamitas@gmail.com
Poradnia dietetyczna w Elite Studio
ul. Mączna 11c (koło Szpitala w Zdrojach)
70-780 Szczecin

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Prowadzę poradnictwo dietetyczne w Elite Studio w Szczecinie, jestem dyplomowanym dietetykiem.
Zapraszam na: www.dietetykmitas.pl oraz na FB: Dietetyk Karolina Mitas.

  • Jolanta Chmielewska

    Pani dietetyk Karolina, jest genialnym żywieniowcem. Ma wspaniałe podejście do pacjentów, stara się do każdego podejście indywidualnie, pomaga zadbać o cały organizm poprzez dietę. Diety są smaczne i szybkie w wykonaniu. Od ponad roku jestem pod opieką Pani Karoliny, poprzez tą współpracę udało mi się schudnąć ponad 17 kg, poprawiłam swój stan zdrowia oraz swoją kondycję. Pani Karolinie bardzo dużo zawdzięczam !!! To jest genialny specjalista, a już z wieloma dietetykami działam ale tylko pod opieką Pani Karoliny udało mi się schudnąć i polepszyć swój stan zdrowia. Z czystym sumieniem GORĄCO POLECAM!

  • Jakub Kaczmarek

    Bardzo profesjonalne, ale przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest rzadką, a szlachetną cechą. Jeśli szukacie kompetentnej osoby, która zmotywuje Was i zarazi pozytywną energią w walce o osiągnięcie własnego celu – to jedyny słuszny wybór! ;)

Loading...
Udostępnienia