fbpx

Dietetyk Naturhouse Toruń

naturhouse toruńZachwycaj sylwetką w karnawale! Przed nami czas karnawałowych zabaw i spotkań towarzyskich. Warto zatem zadbać o nienaganną figurę i zabłysnąć wśród znajomych. Już dziś umów się na darmową konsultację, a my podpowiemy Ci jak to zrobić.

Skorzystaj z bezpłatnych: pomiarów tkanki tłuszczowej konsultacji z dietetykiem wskazówek dotyczących prawidłowego żywienia NATURHOUSE to światowy lider w dziedzinie żywienia i dietetyki. Jesteśmy obecni w 26 krajach i cały czas dynamicznie rozwijamy się. Z naszej pomocy skorzystało już ponad 3 mln osób i liczba ta nieustannie rośnie. Jak to się dzieje? To proste!

W naszych centrach Naturhouse każdy znajduje to, czego szuka – fachową i rzetelną poradę oraz przepis na sukces. Nasi specjaliści do każdego problemu podchodzą indywidualnie, nie tylko dobierając najlepszej klasy suplementy ale przede wszystkim opracowują Osobisty Plan Dietetyczny. Sprawdź sam jak łatwo jest osiągnąć i utrzymać idealną wagę z Naturhouse. Jesteśmy po to aby Ci w tym pomóc.

Przyjdź, zadzwoń bądź napisz:

Centrum Dietetyczne Naturhouse

ul. Kołłątaja 3

87-100 Toruń

tel. 56 622 42 21

kom. 696 380 370, 606 912 468

e-mail: torun.kollataja@naturhouse-polska.com

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja
Yes No