Dietetyk Pro

Dietetyk_macDietetykPro to specjalistyczny program i portal stworzony przez dietetyków dla dietetyków. Program umożliwia generowanie diety oraz prowadzenie poradni dietetycznej w Internecie, dostęp do ogromnej bazy produktów oraz potraw – ponad 9 tysięcy. DietetykPro to także proste i intuicyjne przeprowadzenie wywiadu żywieniowego dzięki obecności wirtualnego „asystenta dietetyka”.

Program oferuje również profesjonalne szablony z gotowymi jadłospisami oraz atrakcyjne graficzne wydruki, które każdy dietetyk może dopasować do potrzeb swoich i pacjentów.

Demo: https://demo.dietetykpro.pl/program/

 

2/5 (4)

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

 • DietetykPro ma wszystko w jednym miejscu! Od kartoteki pacjenta, wywiadu żywieniowego, bogatej bazy potraw i produktów, różnych funkcji które ułatwiają planowanie jadłospisu, aż po ładne wydruki i pomoc techniczną. A to wszystko za super cenę!

 • Adam Porawski

  Trochę się bałem, że niska cena przekłada się na niską jakość, ale jakie było moje zaskoczenie, bo okazało się, że to najlepszy program, z jakiego korzystałem (a trochę testowałem). Bardzo dużo opcji ułatwiających mi codzienną pracę. Poleciłem ten program już paru osobom z branży i wszyscy podzielają moje zdanie. Dla mnie to naprawdę strzał w 10!

 • Joanna Kwiatkowska

  Nie mam zastrzeżeń. Prosty w obsłudze, dużo ciekawych i wygodnych rozwiązań, w dodatku bardzo często aktualizowany (ostatnio dodano np. 70 nowych przepisów). Program nie tylko dokonuje najważniejszych obliczeń, ale bierze też pod uwagę np. choroby, alergie czy lubiane i nielubiane przez pacjenta produkty . Bardzo dużo rozwiązań w jednym miejscu. Moja praca przebiega szybciej i sprawniej!

 • Iwona Kusiec

  Jestem zachwycona Programem DietetykPro, jest prosty w obsłudze, ma ładny wygląd i najważniejsze dla mnie jest to, że wszystko mam w jednym miejscu. Kartoteki pacjentów, jadłospisy, wysłane wiadomości. Zadowala mnie w pełni baza produktów i mogę dodawać swoje własne. Wybrałam Program który mnie nie ogranicza, jak dla mnie jest najlepszy i cenowo bardzo przystępny!

 • Dorota Mazurkiewicz

  Bezkonkurencyjny! Dlaczego? Bo ma wszystko czego potrzebuję i to w jednym miejscu: mogę układać diety,komunikować się z pacjentem ,mam dostęp do bazy produktów, kalkulatorow.To co jest najważniejsze dla mnie to opcja dodawania własnych przepisów i produktów. Każdy kto szuka prostego w obsludze programu który ułatwi mu pracę powinien kupić sobie dietetykpro.

 • Hanna Majewska

  Zdecydowanie największy program dietetyczny w Polsce. Ilość dostępnych funkcjonalności jest zatrważająca i w tym momencie żaden inny program nie jest w stanie zagrozić Dietetykowi.

 • Elżbieta Ciebiera

  Żaden program dla dietetyków od samego początku swojego istnienia nie rozwinął się tak bardzo jak właśnie Dietetykpro. Cenowo bezkonkurencyjny, a o ilości funkcji można by napisać esej. Tak trzymać!

 • Pani Bożeno, dziękujemy za komentarz – ze względu bezpieczeństwa i zachowania neutralności wpisów wpisy z tego samego IP są blokowane. Zależy nam na tym, by wyniki były reprezentatywne. Pozdrawiamy!

 • Bożena Trędowska

  Nie wiem dlaczego został usunięty mój komentarz, być może dlatego, że komentowałyśmy razem z koleżankami z jednego gabinetu. Prowadzimy poradnię dietetyczną i napiszę to po raz kolejny: Dietetyk pro to program zadowalający mnie i moje koleżanki w 200%. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości czy powinien się zaopatrzyć w to narzędzie pracy przesyłam ponownie mój komentarz, którego niestety nie ma. Polecam wszystkim, jestem naprawdę zadowolona, jest to najlepszy program dostępny na naszym rynku a to dla Was powinno być najważniejsze!

  Mój wcześniejszy komentarz:
  ” Normalnie nie bawię się w ocenianie i pisanie recenzji, ale tu się aż zirytowałam czytając komentarze. Pisząc, że nie jest tani ktoś tu próbuje zmanipulować faktami (szczególnie, że przy ocenie innego, dużo droższego programu cenie nie ma nic do zarzucenia). Dietetyk Pro kosztuje 246 złotych ROCZNIE i nie ma żadnego podziału na wersje okrojone i pełne. Za tę cenę dostaje się dostęp do całego programu, bez jakichkolwiek ograniczeń. I jest to coś czego nie można powiedzieć o innych, wielokrotnie droższych programach, które umożliwiają ci wygenerowanie sobie diety (kropka). Korzystam z Dietetyka Pro od dwóch lat i w ciągu tego okresu zmienił się wielokrotnie – zostało dodanych tysiące usprawnień i nowych funkcjonalności, o których każdy inny program nawet nie myśli. Jak można porównywać program, który tylko generuje dietę, do programu pozwalającego na prowadzenie gabinetu dietetycznego?
  O samym programie można pisać w superlatywach przez wiele czasu, ale tu nawet w momencie gdy coś sknocę i przypadkowo usunę sobie szablon diety, albo nawet pacjenta. Pomoc techniczna Dietetyka Pro błyskawicznie mi pomoże. W żadnym innym programie nie jest to tak sprawne jak tutaj. Droga mejlowa jest długa i nie masz pewności, że ktoś rzeczywiście przeczyta twój mejl. W Dietetyku Pro można oczywiście i w ten sposób się skontaktować, ale gdy potrzebujesz coś na szybko wystarczy zadzwonić i rozwiązać problem w trymiga.
  Widzę, że ktoś tu próbuje nieładnie walczyć z konkurencją przy pomocy kłamstw i niedomówień.”

 • Grażyna Tyc

  Dostępne funkcje? Brak komunikacji z pacjentem… niestety są na rynku programy, które to dają i tu dietetyk jest w tyle… . Łatwości w obsłudze – zbyt mało komunikatów, fajnie, że ruszacie z webinarami :) Baza… hmm no niestety moglibyście ją dostosować do trendów żywieniowych. No i cena… do niedawna była ok ale przy takiej konkurencji jaką mamy, twórcą nie tylko dietetyka wydaje się , że walka o klienta opiera się na wysokiej cenie… no niestety nie.

 • Robert Szewczyk

  Program jest super. Naprawdę super. Tak łatwo się na nim pracuje, że już od pierwszego dnia zauważyłem znaczne przyspieszenie mojej pracy. Świetna sprawa.

 • Robert Karpiak

  Cenowo jest konkurencyjny, ale cenowo do jakości już kompletnie nie.

 • Anna Tuleja

  Co prawda moje doświadczenie z innymi programami dla dietetyków ograniczało się do wersji demonstracyjnych. To właśnie demo Dietetyka pro najbardziej odpowiadało moim zapotrzebowaniom. Jest prosty w obsłudze, ma dużo przydatnych funkcji, bardzo przyjemną i ułatwioną formę kontaktu. A do tego jak zobaczyłam cenę to postanowiłam, że właśnie ten program będę używać. Bardzo polecam!

 • Dorota Piasta

  Bardzo, bardzo fajni ludzie. Dobry program. Świetna cena.

 • Grażyna Kowalik

  Pozytywnie się zaskoczyłam. Tani i solidny program.

 • Maciej Witalec

  Bardzo ubogi w porównaniu do tego, co już rynek proponuje…

 • Paulina Łubińska

  Korzystałam z wielu programów dietetycznych i pomimo, że w Dietetyku pro są rzeczy, które można by poprawić. W tym momencie nie ma lepszego programu w Polsce.

 • Iwona Szewczyk

  Korzystam z DietetykaPro od miesiąca i muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i jest super tani. Polecam!

 • Ewa Adamek

  W tym momencie na rynku polskim są 3 programy dietetyczne, z których warto wybierać. Są to Dieta 5, DietetykPro oraz Aliant. Używałam wszystkich trzech i jestem w stanie stwierdzić, że DietetykPro jest zdecydowanie najlepszy. Ma mnóstwo dostępnych funkcji, łatwo się go używa (są nawet przyciski pomocy na każdym ekranie) oraz jest ogólnie dużo lepiej przemyślany. Kilkukrotnie mniejsza cena również zachęca do wyboru.

 • Maria Zawadzka

  DietetykPro jest zdecydowanie najbardziej przystępnym programem dietetycznym z jakim pracowałam. Baza produktów jest bardzo duża i można ją powiększać na bieżąco dodając nowe produkty i potrawy. Bardzo często są aktualizacje dodające dużo nowych funkcjonalności. Świetne jest też to, że w przeciwieństwie do innych programów, można się do DietetykaPro dodzwonić i zawsze ktoś w miły oraz prosty sposób odpowie na pytanie albo rozwiąże problem.

 • Joanna Kedracka

  Korzystam z dietetyka.pro i jego największą zaletą jest to że jest tani. Pomimo nowoczesnego interfejsu dodawanie posiłków jest bardzo pracochłonne i nieprzemyślane.

Loading...
Udostępnienia