Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Budowa silnej marki.

Kwiecień 7, 2018 @ 10:00 - 17:00

➡ BUDOWA SILNEJ MARKI. MARKETING I PERSONAL BRANDING W PRACY TRENERA PERSONALNEGO. ⬅

Miejsce: Trójmiasto
Data: 7 kwietnia 2018r., godzina 10:00-17:00

PROWADZĄCY:
Sebastian Goszcz – doradca i coach, związany z branżą fitness od 1997 roku. Współpracownik największych branżowych magazynów: “Bodylife”, “Fitness Biznes” i “Trainer”. Twórca bloga “O wszystkim co może pomóc odnieść sukces w branży fitness”, czytanego przez ponad 14 tys. użytkowników. Studiował zarządzanie i marketing, brał udział w największych imprezach edukacyjnych branży fitness na świecie, ukończył roczny program Harvard Business School. Na co dzień prowadzi konsultacje biznesowe i szkolenia dla właścicieli, menedżerów i pracowników klubów fitness z zakresu zarządzania, sprzedaży usług, jakości obsługi i budowania lojalności klientów.

Szkolenie poświęcone budowaniu pozycji marki i wizerunkowi. W ciągu jednego dnia poznasz techniki marketingowe, zasady budowania wiernej społeczności, opanujesz podstawy reklamy w Internecie za pomocą Social Media (co, gdzie, kiedy, jak publikować?). Opowiemy, jak wyróżniać się na tle konkurencji. Poznasz zasady i standardy pracy trenera personalnego, techniki motywacji i rozmowy z podopiecznymi.
Dostępne również w Pakiecie Silna Marka, razem z uzupełniającym je szkoleniem “Skuteczne pozyskiwanie klienta i sprzedaż treningów personalnych”. Kupując pakiet, oszczędzasz 180 zł. “

Więcej szczegółów na temat szkolenia oraz formularz rejestracyjny znajdziesz pod linkiem ➡ http://bit.ly/2kammCw

Dokładny plan szkolenia ➡ http://bit.ly/2AJBY7g

Zostaw swoją opinię:

Szczegóły

Data:
Kwiecień 7, 2018
Czas:
10:00 - 17:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2042974429312201

Miejsce

Trójmiasto