Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Congressus Dietetica 2020

10 października, 2020 @ 08:00 11 października, 2020 @ 17:00

Jubileuszowa dziesiąta edycji konferencji Polskie Stowarzyszenia Dietetyków – Congressus Dietetica 2020

Zapraszamy na X edycję Ogólnopolskiej Konferencji Dietetyki Congressus Dietetica. Dzięki Państwa obecności w ostatnich latach nasz zjazd zyskał status wydarzenia skupiającego największą liczbę specjalistów z zakresu żywienia i żywności.

W związku z jubileuszową edycją Congreesus Dietetica pragniemy zaprosić wszystkich najlepszych specjalistów z zakresu dietetyki w Polsce, którzy od wielu lat wspierają działalność naszej organizacji.

Mając na uwadze, jak ważne jest wspieranie rozwoju działalności naukowej w zakresie dietetyki również w tym roku zapraszamy wszystkich chętnych do zaprezentowania wyników własnych badań oraz podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Państwa udział w X Ogólnopolskiej Konferencji Dietetyki Congressus Dietetica będzie dla nas nie tylko ogromnym zaszczytem ale także dowodem, że dietetyka jest dziedziną, która w Polsce stale zyskuje na znaczeniu i dynamicznie się rozwija. Mamy nadzieję, że zakres tematyczny konferencji spotka się z Państwa uznaniem, a najbliższy zjazd będzie kolejną okazją do integracji środowiska dietetyków.Do zobaczenia w Łodzi!

(patronat medialny dietetycy.org.pl)

Rejestracja online

Rejestracja i szczegóły na stronie: konferencjadietetyki.pl

Polskie Stowarzyszenie Dietetyków

+48 535 767 678

https://www.psdiet.pl/

Centrum Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

ul. Pomorska 251
Łódź, Łódzkie 92-213 Polska
+ Google Map
Obejrzyj komentarze (0)

Leave a Reply