Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Diet-experience czyli projektowanie pozytywnych doświadczeń w gabinecie dietetyka (część II)

11 marca, 2021 @ 18:00

User Experience czyli dziedzina związana z badaniem i projektowaniem doświadczeń użytkowników to coraz istotniejszy element rozwoju produktów i usług. To właśnie „dobry UX” przesądza często o popularności danego towaru. Czy zasady panujące w świecie projektowania przyjaznego użytkownikowi znajdują zastosowanie
w pracy dietetyka? Jak stworzyć warunki, które uczynią Twoją ofertę konkurencyjną na wysyconym rynku dietetyczny, zwiększając przy tym prawdopodobieństwo realizacji celów przez Twoich Klientów? Odpowiedzi na te pytania poszukamy wspólnie podczas innowacyjnego webinarium „ Diet – experience czyli projektowanie pozytywnych doświadczeń w pracy/gabinecie dietetyka”. Druga część szkolenia będzie polegała na wykonywaniu przez uczestników praktycznych ćwiczeń związanych z tematem w oparciu o poznane narzędzia psychologiczne.

Zakładane efekty warsztatu:

  • poznanie mechanizmów psychologicznych odpowiadających za budowanie pozytywnych doświadczeń w gabinecie dietetyka,
  • diagnoza najczęstszych wyzwań spotykanych na rynku usług dietetycznych,- nauka zastosowania teorii w praktyce – interaktywne projektowanie doświadczeń dopasowanych do Klientów Twojego gabinetu.
  • zwiększenie satysfakcji z wykonywanej pracy przy jednoczesnym zwiększeniu prawdopodobieństwa sukcesu Twoich Klientów.

Rejestracja:

https://www.facebook.com/events/448212276534616

Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej 'Sanvita'

Online

Obejrzyj komentarze (0)

Leave a Reply