Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Dietoterapia w Zaburzeniach Miesiączkowania (FHA)

11 marca, 2021 @ 19:00 21:00

Poznaj istotę regulacji cyklu menstruacyjnego, zależność pomiędzy wpływem czynników środowiskowych takich jak dieta, stres i wysiłek fizyczny a zaburzeniami miesiączkowania oraz kwestie profilaktyki i dietoterapii FHA.

Prowadzący

Tadeusz Sowiński

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Członek kadry dydaktycznej PZKFiTS, autor ponad 3500 artykułów. Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.

Dla kogo jest ten webinar?

Szkolenie polecane jest zarówno specjalistom zajmującym się problematyką żywienia z uwzględnieniem kluczowych uwarunkowań kobiecej fizjologii i związanych z nimi nieprawidłowości w obszarze funkcji reprodukcyjnych, jak i paniom narażonym na ryzyko występowania zaburzeń miesiączkowania pochodzenia podwzgórzowego, a więc uprawiającym sport, odchudzającym się, żyjącym w stresie.

W toku trwania szkolenia w pierwszej jego części będziesz mieć okazję poznać istotę regulacji cyklu menstruacyjnego oraz zrozumieć przyczynowo-skutkową zależność pomiędzy wpływem czynników środowiskowych takich jak dieta, stres i wysiłek fizyczny a zaburzeniami miesiączkowania. W drugiej części webinaru nacisk położony zostanie na kwestie profilaktyki i dietoterapii FHA z opisem postępowania krok po kroku, aż po przedstawienie finalnego planu żywieniowego.

Rejestracja i szczegóły:

https://szkoleniacss.com/sklep/szkolenie-webinar-dwzm-11-03-2021-online/

Link do transmisji na żywo zostanie wysłany po zakupie. W ciągu 24 godzin od zakończenia transmisji otrzymasz również pełne nagranie – nie musisz być więc obecny podczas transmisji na żywo.

Sprawdź program szkolenia:

https://szkoleniacss.com/szkolenia/dietoterapia-w-zaburzeniach-miesiaczkowania-fha/

149zł

Centrum Szkoleń Sportowych

https://szkoleniacss.com/

Online

Obejrzyj komentarze (0)

Leave a Reply