Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dzień Zdrowia – Warszawa – 7.04.2017

Kwiecień 7, 2017 @ 11:00 - 21:00

(wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu dietetycy.org.pl)

Konferencja popularnonaukowa “Dzień Zdrowia dla kreatywnych” to jedno z najciekawszych wydarzeń organizowanych w ramach Światowego Dnia Zdrowia. Celem konferencji jest promowanie zdrowego stylu życia, natomiast forma organizacji wydarzenia jest wyjątkowa, gdyż łączy przedstawicieli świata nauki, z jej popularyzatorami, w tym blogerami, a także przedstawicielami branży kreatywnej. Jak zapewniają organizatorzy będzie inspirująco, dynamicznie i kreatywnie. Wstęp bezpłatny.

Dlaczego warto przyjść na „Dzień Zdrowia dla kreatywnych”?

Networking – nawiążesz kontakty z ludźmi, którzy jak Ty interesują się tematem zdrowia, aktywności fizycznej, harmonii i jakości w życiu – bądź razem z nami.

Inspiracja – czasami jedno zdanie może zmienić wszystko, możesz coś usłyszeć, z kimś porozmawiać, wpaść na doskonały pomysł – otwórz się na zmianę.

Wiedza – zaprosiliśmy doświadczonych, cenionych ekspertów, aby podzielili się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem – warto skorzystać.

Ponad 35 eksperów w tematach: jakości powietrza, zdrowego odżywiania, zdrowego snu, mody na bycie fit, profilaktyki kontuzji, a także coachingu zdrowia, psychologii sportu, psychologii szczęścia oraz zdrowia seksualnego podejmie się niełatwych dyskusji, które mają na celu przybliżenia nam zagadnienia dobrostanu w życiu. To właśnie dobrostan jest kluczowym elementem definicja zdrowia i jakości życia wg WHO (Światowej Organizacji Zdrowia): „Zdrowie jest pełnym dobrostanem fizycznym, psychicznym i społecznym, a nie tylko brakiem choroby”.

Wśród gości konferencji: prof.  Bolesław Samoliński – alergolog, ekspert zdrowia publicznego z UW, prof. Zbigniew Izdebski seksuolog z UW, prof. Ewa Kozdroń z AWF, Magdalena Siuba-Strzelińska, ekspert Narodowego Centrum Edukacji Żywieniowej Instytutu Żywności i Żywienia a także DJ Wika Wirginia Szmyt, Hanna Piekarska – Stylowa Seniorka, Marek Pilch – maratończyk, dr Wojciech Kukwa z Fundacji Zdrowy Sen i Jakub Jędrak z Polskiego Alarmu Smogowego.

Wydarzeniem towarzyszącym jest Spotkanie FIT Blogerów, czyli cykl prezentacji praktyków prowadzących blogi, videoblogi oraz ekspertów w tematyce: zdrowego stylu życia, fitness PR, fitness marketingu, sprzedaży w internecie, monitoringu internetu oraz prawa autorskiego.

Zapraszamy do Biblioteki Narodowej w Warszawie, 7 kwietnia 2017 w godz. 11:00-21:00.

Patronat honorowy nad konferencją objęła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy oraz Związek Artystów Scen Polskich.

Szczegóły program: www.DzienZdrowia.pl

Rejestracja: www.dzienzdrowia2.evenea.pl (udział bezpłatny)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/1869068200016421

Zostaw swoją opinię:

Szczegóły

Data:
Kwiecień 7, 2017
Czas:
11:00 - 21:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://dzienzdrowia.pl/

Miejsce

Biblioteka Narodowa
Aleja Niepodległości 213
Warszawa, Mazowieckie 02-086 Polska
+ Google Map
Loading...