Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ekstremalna Redukcja w Praktyce – Diety Cykliczne

28 stycznia, 2021 @ 19:00 21:00

Krok po kroku poznaj sprawdzoną metodę na uzyskanie ekstremalnie niskiego poziom zatłuszczenia i naucz się wykorzystywać ją w praktyce

Prowadzący

Tadeusz Sowiński

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Członek kadry dydaktycznej PZKFiTS, autor ponad 3500 artykułów. Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.

Dla kogo jest ten webinar?

Profity z udziału w szkoleniu dietetycznym uzyskają zarówno osoby początkujące, pasjonaci zdrowego stylu życia oraz trenerzy, dietetycy oraz doświadczeni praktycy.

W toku trwania zajęć będziesz mieć okazję szczegółowego zapoznania się z mechanizmami homeostatycznymi organizmu, które sprawiają, że redukcja większości osób udaje się tylko do uzyskania pewnego, niekoniecznie w pełni satysfakcjonującego poziomu zatłuszczenia. Dowiesz się też jak przełamywać impas przy zastosowaniu diet cyklicznych. Całość procesu planowania diety przedstawiona zostanie w sposób maksymalnie praktyczny i czytelny. Dowiesz się też, iż dieta cykliczna, by była skuteczna może, ale wcale nie musi być dietą wprowadzającą w stan ketozy żywieniowej. Przejdziesz także krok po kroku proces tworzenia takiej diety. Finalnie będziesz mieć możliwość wglądu w oparte na realnej współpracy „case study”, uwzględniający szczegółowy opis przypadku, relację z podejmowanych działań oraz ich docelowych i pobocznych konsekwencji.

Rejestracja i szczegóły:

https://szkoleniacss.com/sklep/webinar-erwp-28-01-2021-online/

Link do transmisji na żywo zostanie wysłany po zakupie. W ciągu 24 godzin od zakończenia transmisji otrzymasz również pełne nagranie – nie musisz być więc obecny podczas transmisji na żywo.

Sprawdź program szkolenia:

https://szkoleniacss.com/szkolenia/ekstremalna-redukcja-w-praktyce/

149zł

Centrum Szkoleń Sportowych

https://szkoleniacss.com/

Online

Obejrzyj komentarze (0)

Leave a Reply