Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Fake News w Dietetyce

19 stycznia, 2021 @ 19:00 21:00

Dowiedz się jak odróżnić informacje prawdziwe od fałszywych w obrębie dietetyki i zrozum dlaczego jest to tak ważne.

Prowadzący

Tadeusz Sowiński

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Członek kadry dydaktycznej PZKFiTS, autor ponad 3500 artykułów. Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.

Dla kogo jest ten webinar?

Profity z udziału w szkoleniu dietetycznym uzyskają zarówno osoby początkujące, pasjonaci zdrowego stylu życia oraz trenerzy, dietetycy oraz doświadczeni praktycy.

Biorąc udział w webinarze dowiesz się jak odróżniać informacje prawdziwe od fałszywych w obrębie dietetyki i jej peryferii. Tego typu wiedza i mogące iść z nią w parze umiejętności okazują się bezcenne w czasach, gdy często poddawani jesteśmy rozmaitym manipulacjom skłaniających nas w praktyce do działań, które nie służą ani naszym celom ani naszemu zdrowiu. Będziesz mieć możliwość przekonać się dlaczego warto ufać nauce i kiedy i dlaczego własne obserwacje mogą skłaniać Cię do wyciągania błędnych wniosków, a także – w jakich sytuacjach warto im zaufać. A to wszystko bez wychodzenia z domu, w ramach jednej sesji, w przebiegu której będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w zajęciach zadając pytania i rozwiewając wątpliwości.

Rejestracja i szczegóły:

https://szkoleniacss.com/sklep/webinar-fnwd-19-01-2021-online/

 Link do transmisji na żywo zostanie wysłany po zakupie. W ciągu 24 godzin od zakończenia transmisji otrzymasz również pełne nagranie – nie musisz być więc obecny podczas transmisji na żywo.

Sprawdź program szkolenia:

https://szkoleniacss.com/szkolenia/fake-news-w-dietetyce/

149zł

Centrum Szkoleń Sportowych

https://szkoleniacss.com/

Online

Obejrzyj komentarze (0)

Leave a Reply