fbpx

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Immunodiagnostyka nietolerancji pokarmowej i praktyczne zastosowanie testów diagnostycznych

Październik 20, 2018 @ 09:00 - 17:00

280zł

O szkoleniu

Celem szkolenia jest zapoznanie z teoretyczną wiedzą na temat alergii i nietolerancji pokarmowej oraz zdobycie praktycznej umiejętności oznaczania immunoglobulin klasy G (IgG) w kierunku alergenów pokarmowych przy użyciu pierwszego na świecie, nielaboratoryjnego testu Food Detective.

* W cenie szkolenia test FoodDetective GRATIS!

Opłaty należy dokonać w terminie do 10 października 2018 r. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

Tematyka szkolenia

Tematyka teoretycznej części szkolenia obejmuje m.in. najnowszą wiedzę z zakresu alergii i nietolerancji pokarmowej, ze szczególnym uwzględnieniem roli pokarmowo-specyficznych przeciwciał IgG w przebiegu wybranych chorób przewlekłych oraz podstawowe informacje o budowie i funkcjonowaniu układu immunologicznego. W części praktycznej zostaną omówione znane metody diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej, jak również zastosowanie metody ELISA w makroskopowych badaniach w kierunku alergenów pokarmowych przy użyciu mikropłytkowych testów. W celu zdobycia praktycznych umiejętności uczestnicy szkolenia będą mieli okazję samodzielnie przeprowadzić test Food Detective i zaprojektować własny, indywidualny profil żywieniowy.

Przejdź do strony wydarzenia >

Zostaw swoją opinię:

Szczegóły

Data:
Październik 20, 2018
Czas:
09:00 - 17:00
Koszt:
280zł
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://www.4active.eu/szkolenia-dla-dietetykow-lekarzy-specjalistow/10-szkolenia/136-immunodiagnostyka-nietolerancji-pokarmowej-20-10-2018.html

Organizator

4Active

Inny

Czy szkolenie kończy się certyfikatem?
Tak
Osoby prowadzące szkolenie
mgr Karolina Karabin, mgr Aleksandra Ściebur

Miejsce

4 Active – Woronicza 12
Woronicza 12
Kraków,MałopolskiePolska
+ Google Map

Yes No