Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Interaktywnie, online i zdrowo! Warsztaty o nawykach żywieniowych – Dzieci Lubią Zdrowo Jeść! (ONLINE)

5 listopada, 2020 @ 10:00 17:00

Serdecznie zapraszamy na konferencję online: „Interaktywnie, online i zdrowo! Warsztaty o nawykach żywieniowych – Dzieci Lubią Zdrowo Jeść!”, której celem jest promowanie zdrowego stylu życia dzieci i młodzieży. Podczas spotkania przybliżymy dane i badania związane m.in. ze zdrowym odżywianiem czy marnowaniem żywności w Polsce. Zaprezentujemy różne narzędzia i metody (aplikacje internetowe, gry i zabawy, praktyczne porady), zapytamy o Wasze opinie i doświadczenia. W toku ćwiczeń i interakcji wypracujemy wspólny głos dotyczący edukacji żywieniowej.
Zapraszamy nauczycieli, rodziców i wszystkich innych zainteresowanych edukacją żywieniową dzieci i młodzieży.

Wydarzenie odbędzie się online 5.11.20 w godz.10-17 i będzie składało się z dwóch części:

  1. wykładów prowadzonych przez różnych specjalistów: psychologów, dietetyków, edukatorów. Do współpracy zaprosiliśmy m.in. przedstawicieli Fundacji Szkoła na Widelcu, SOS Bank Żywności w Warszawie i Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.
  2. interaktywnych warsztatów – zaprosimy uczestników do wspólnej analizy i poszukiwania nowych zastosowań dla już powstałych metod. Zastanowimy się nad kolejnymi krokami, jakie należy podjąć w ramach promowania zdrowych nawyków żywieniowych.

Program wydarzenia oraz harmonogram dostępne są pod adresem: http://psych.uw.edu.pl/o-nas/projekty-eit-food/eit-food-konferencja/
Rejestracja:https://meeting15.com/pl/join-event/275/1044

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Liczba miejsc w części warsztatowej jest ograniczona. Osobom, które nie zdążą się zapisać prześlemy najważniejsze wypracowane podczas spotkania wnioski.

Darmowy

Fundacja Szkoła na Widelcu

Obejrzyj komentarze (0)

Leave a Reply