Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja naukowa: dietetyka i kosmetologia a zdrowy styl życia

12 stycznia, 2021 @ 09:30

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na I Ogólnopolską Konferencję Naukową organizowaną przez Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uczelni Społeczno- Medycznej w Warszawie oraz Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach pod tytułem „Dietetyka i kosmetologia a zdrowy styl życia”.

Współorganizatorami Konferencji są: Wydział Nauko Zdrowiu Akademii Kaliskiej im. Prezydenta S. Wojciechowskiego, Centrum Badawczo-Wdrożeniowe Akademii Kaliskiej im. Prezydenta S.Wojciechowskiego, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie oraz Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia w Krakowie.

Konferencja poświęcona będzie problematyce propagowania zdrowego stylu życia. Planowane rozważania, analizy i dyskusje skoncentrowane zostaną wokół pięciu obszarów tematycznych:1. Dietetyka i dietoterapia w leczeniu chorób cywilizacyjnych.
2. Regulacje prawne i zwyczaje w relacji lekarz, dietetyk, kosmetolog.
3. Miejsce dietetyki i kosmetologii w propagowaniu zdrowia publicznego.
4. Zawód dietetyka i kosmetologa – sytuacja prawna.
5. Nowe technologie w służbie dietetyki i kosmetologii.Mamy nadzieję, że podjęte w trakcie konferencji problemy stanowić będą nie tylko źródło poznania, ale tak że impuls do refleksji nad znaczeniem i percepcją interdyscyplinarnych wyzwań zdrowotnych we współczesnym świecie.

https://usmbm.edu.pl/2020/12/18/i-ogolnopolska-konferencja-naukowa-dietetyka-i-kosmetologia-a-zdrowy-styl-zycia/?_thumbnail_id=5258

Uczelnia Społeczno-Medyczna w Warszawie

Obejrzyj komentarze (0)

Leave a Reply