Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kurs Diet Coachingu – Warszawa

Wrzesień 28, 2019 @ 09:30 - 19:00

Program opiera się na małych krokach, które tworzą trwałą zmianę zachowań prowadzących do zdrowszego stylu życia.

Cel kursu:

Celem kursu jest wykształcenie diet coachów posiadających podstawowe umiejętności i kompetencje coachingowe potrzebne do samodzielnego prowadzenia procesu diet coachingu z klientem. W trakcie trwania kursu uczestnicy będą, uczyć się budowania relacji opartych na poufności i zaufaniu. Jakość tych relacji ma kluczowe znaczenie dla skuteczności procesu diet coachingu. Osoby biorące udział w szkoleniu poznają narzędzia diet coachingowe służące trwałej zmianie zachowań i nawyków związanych z odżywianiem, aktywnością fizyczną i stylem życia klienta.

Uczestnicy po ukończeniu kursu będą rozumieć tematykę poruszaną i praktycznie przećwiczoną w trakcie trwania szkolenia. Będą posiadali wiedzę i doświadczenie, by samodzielnie tworzyć rozwiązania w różnych sytuacjach coachingowych. Będą rozumieć proces indywidualnej zmiany w trakcie trwania procesu diet coachingu.

Nacisk w procesie kształcenia położony jest na wyuczenie umiejętności coachingowych, czyli wspieranie w realizowaniu celów w najważniejszych sferach funkcjonowania człowieka.

Dla kogo: dla osób posiadających wykształcenie związane z żywieniem człowieka, dietetyków, lekarzy, osoby prowadzące poradnie dietetyczne, fitness kluby, gabinety kosmetyczne, poszukujące nowej drogi zawodowej

Kurs Diet Coachingu składa się:

*I ETAP (przeznaczony jest dla osób: posiadających wykształcenie (wyższe lub licencjat) związane z żywieniem człowieka, dietetyków, lekarzy, osoby prowadzące poradnie dietetyczne, fitness kluby, gabinety kosmetyczne, trenerów personalnych, fizjoterapeutów, poszukujących nowej drogi zawodowej, nie mających żadnego doświadczenia szkoleniowego, dla osób pracujących w różnych branżach jako przydatny kurs rozszerzający.)

Program Diet Coaching etap I wiąże się z otrzymaniem dyplomu ukończenia i uprawnia do ukończenia etapu II.

*II ETAP (przeznaczony dla osó które: swoją przyszłość zawodową chcą związać z coachingiem i zdobyciem akredytacji indywidualnej w różnych organizacjach.
chcą samodzielnie prowadzić diet coaching grupowy

Program diet coaching: etap I i II – uzyskał akredytację Izby Coachingu i certyfikat jego ukończenia jest wystarczającym dowodem na uzyskanie akredytacji coacha w IC
Akredytacja Izby Coachingu daje pewność rzetelnego kształcenia i szereg korzyści dla Absolwentów.

oraz

*Moduły dodatkowe:

Refleksoterapia nadwagi i otyłości COACH WEIGHT
Dietetyka Kliniczna

128 godzin zegarowych kształcenia
2h superwizji grupowej
1h superwizji indywidualnej
2 obserwowanych sesji coachingu z pisemna oceną kandydata
21h treningu zadaniowego

Czas trwania: 6 – 8 miesięcy
Forma: osiem dwudniowych zjazdów, zajęcia odbywają się w soboty i niedziele

Prowadząca: Urszula Mijakoska, pierwszy Diet Coach w Polsce, autorka akredytowanego programu Diet Coaching

Możliwa jest płatność w ratach.

Szczegóły

Data:
Wrzesień 28, 2019
Czas:
09:30 - 19:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/357038014933390/