Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Mobility level 1

Wrzesień 23, 2017 @ 12:00 - Wrzesień 24, 2017 @ 20:00

Szkolenie Mobility Level 1 to jedyna okazja w Polsce, aby opanować techniki mobilizacji oraz relaksacji tkanek miękkich przy użyciu Foam Rollera, DualBalla, FlossBandu oraz PowerBandu. Szkolenie przygotowane przez Specjalistów Fizjoterapii- Tomasza Fijołka oraz Łukasza Kłosa, twórców portalu Fizjoterapia HD.

Nasze szkolenie skierowane do wszystkich osób ćwiczących zarówno początkujących jak i zaawansowanych, a także trenerów personalnych i instruktorów fitness.

Czas trwania: 16 godzin (2 x 8h, sobota i niedziela)
Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia kursu
Liczba miejsc ograniczona: 20 osób

23 września (sobota) godz. 12:00 — 20:00,
24 września (niedziela) godz. 12:00 — 20:00,
Gajewski Training Studio,
ul. Ślężna 78,
53-306 Wrocław

Kwota: 299 PLN

Zapisy: https://psacademy.eu/szkolenie/mobility-level-1

Program szkolenia

Sobota (FoamRoller i Dual-Ball)

Część teoretyczna

1. Budowa mięśnia

2. Powięź: definicja powięzi, funkcja włókien powięziowych

3. Techniki pracy ze sprzętem: zastosowanie sprzętu do danego celu, parametry pracy (intensywność, czas trwania, odpowiednia pora)

Część praktyczna

Techniki rolowania z wykorzystaniem Rollera i Dual Balla – omówienie każdej partii mięśniowej wraz z jej funkcją i techniką pracy na niej.

FlossBand – podstawy teoretyczne

Niedziela

Floss Band (praktyka) – techniki kompresyjne z wykorzystaniem gumy FlossBand, techniki obrzękowe, mięśniowe, mobilizacyjne.

Mobilizacje (teoria i praktyka) – mobilizacje stawowe z wykorzystaniem gum PowerBand w kilku najciekawszych zagadnieniach m.in. staw ramienny, biodrowy, łokciowy.

Prowadzący szkolenie

Tomasz Fijołek i Łukasz Kłos

Jesteśmy magistrami fizjoterapii, dyplomowanymi terapeutami manualnymi MT, zajmującymi się pracą z pacjentami w celu kompleksowego leczenia ich bólu i dysfunkcji narządu ruchu.

Od wielu lat prowadzimy także własne gabinety w tychże miastach, zajmując się głównie terapią manualną oraz medycznym treningiem terapeutycznym.

Cały czas kształcimy się także zawodowo i odbywamy szkolenia z nowoczesnych metod fizjoterapii. Obecnie jesteśmy na zaawansowanym 4 letnim szkoleniu OMT na certyfikowanego terapeutę manualnego. Od 2014 roku, czyli od momentu powstania projektu, Nasze gabinety funkcjonują pod nazwą FizjoTerapia HD. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce i zagranicą kanał na Youtube.

Specjalizujemy się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz personalnym treningu medycznym. Naszym celem jest także edukacja pacjenta co do codziennej poprawnej ergonomii pracy oraz propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.

Zostaw swoją opinię:

Szczegóły

Start:
Wrzesień 23, 2017 @ 12:00
Koniec:
Wrzesień 24, 2017 @ 20:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1408468019229777

Miejsce

Gajewski Training Studio: trening personalny i dieta
ul. Ślężna 78
Wroclaw,53-306Poland