Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Probiotyki i nietolerancje pokarmowe w praktyce, poziom I

Marzec 24, 2018 @ 10:00 - 17:00

➡ PROBIOTYKI I NIETOLERANCJE POKARMOWE W PRAKTYCE I ⬅

Miejsce: Warszawa
Data: 24 marca 2018r., 10:00-17:00

PROWADZĄCY:

Małgorzata Drobczyńska – magister MBA, specjalista ds. wdrażania innowacyjnych badań medycznych w Centrum Medycznym VitaImmun w Poznaniu. Posiada niemal 10 – letnie praktyczne doświadczenie w dziedzinie badań na nietolerancje pokarmowe i zaburzenia mikroflory jelitowej. Pasjonatka zdrowego żywienia i odpowiednio dopasowanej probiotykoterapii.

Łukasz Sieńczewski – absolwent dietetyki AWF w Poznaniu. W trakcie studiów prowadził badania z zakresu suplementacji w sporcie. Aktualnie specjalizuje się w tematyce diet eliminacyjno-rotacyjnych, zaburzeniach mikroflory jelit i celowanej probiotykoterapii oraz leczeniu żywieniowym i suplementacji u pacjentów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, miażdżycą, celiakią. Na co dzień zajmuje się żywieniem oraz suplementacją w chorobach autoimmunologicznych. Posiada certyfikat organizacji IFAA poziom IV z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie.

Dr Patrycja Szachta – dyrektor ds. naukowych Centrum Medycznego VitaImmun w Poznaniu. Studia doktoranckie ukończyła w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest autorką licznych publikacji z zakresu probiotyków, prebiotyków oraz alergii i nietolerancji pokarmowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Wykładowca na konferencjach medycznych oraz warsztatach dla lekarzy, dietetyków i pacjentów.

Szkolenie z probiotyków i nietolerancji pokarmowych ma charakter praktyczny i warsztatowy. Nasi specjaliści poruszą bardzo popularny temat nieszczelnego jelita – co go powoduje, jakie wywołuje objawy, jak go zdiagnozować i leczyć. Opowiedzą o roli, jaką spełniają nasze bakterie jelitowe w homeostazie organizmu. Dowiesz się, jakie probiotyki i prebiotyki spożywać w różnych jednostkach chorobowych.

Więcej szczegółów na temat szkolenia oraz formularz rejestracyjny znajdziesz pod linkiem ➡ http://bit.ly/2zAaK2C

Dokładny plan szkolenia ➡ http://bit.ly/2A5NCZw

Zostaw swoją opinię:

Szczegóły

Data:
Marzec 24, 2018
Czas:
10:00 - 17:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2001451026766309

Miejsce

Warsaw
Warsaw,Poland+ Google Map