Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Probiotyki i nietolerancje pokarmowe w praktyce, poziom II

Kwiecień 21, 2018 @ 10:00 - Kwiecień 22, 2018 @ 17:00

➡ PROBIOTYKI I NIETOLERANCJE POKARMOWE W PRAKTYCE II ⬅

Miejsce: Warszawa
Data: 21-22 kwietnia 2018r., 10:00-17:00

PROWADZĄCY:

Małgorzata Drobczyńska – magister MBA, specjalista ds. wdrażania innowacyjnych badań medycznych w Centrum Medycznym VitaImmun w Poznaniu. Posiada niemal 10 – letnie praktyczne doświadczenie w dziedzinie badań na nietolerancje pokarmowe i zaburzenia mikroflory jelitowej. Pasjonatka zdrowego żywienia i odpowiednio dopasowanej probiotykoterapii.

Łukasz Sieńczewski – absolwent dietetyki AWF w Poznaniu. W trakcie studiów prowadził badania z zakresu suplementacji w sporcie. Aktualnie specjalizuje się w tematyce diet eliminacyjno-rotacyjnych, zaburzeniach mikroflory jelit i celowanej probiotykoterapii oraz leczeniu żywieniowym i suplementacji u pacjentów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, miażdżycą, celiakią. Na co dzień zajmuje się żywieniem oraz suplementacją w chorobach autoimmunologicznych. Posiada certyfikat organizacji IFAA poziom IV z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie.

Dr Patrycja Szachta – dyrektor ds. naukowych Centrum Medycznego VitaImmun w Poznaniu. Studia doktoranckie ukończyła w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest autorką licznych publikacji z zakresu probiotyków, prebiotyków oraz alergii i nietolerancji pokarmowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Wykładowca na konferencjach medycznych oraz warsztatach dla lekarzy, dietetyków i pacjentów.

Szkolenie z probiotyków i nietolerancji pokarmowych ma charakter praktyczny i warsztatowy. Podczas drugiego poziomu opowiemy o markerach zapalnych w chorobach jelit. Dowiesz się, jakie nietolerancje pokarmowe występują przy różnych jednostkach chorobowych. Opowiemy o tym, jak mikroflora jelitowa zmienia się w różnych stanach chorobowych oraz o jej wpływie na wyniki sportowe. Na koniec przedstawimy wskazówki odnośnie odczytywania wyników badań mikroflory jelitowej.

Więcej szczegółów na temat szkolenia oraz formularz rejestracyjny znajdziesz pod linkiem ➡ http://bit.ly/2hPjNkU

Dokładny plan szkolenia ➡ http://bit.ly/2hR4J6A

Zostaw swoją opinię:

Szczegóły

Start:
Kwiecień 21, 2018 @ 10:00
Koniec:
Kwiecień 22, 2018 @ 17:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/376458912776122

Miejsce

Warsaw
Warsaw,Poland+ Google Map