Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Psychika a dietetyka 2020

24 października, 2020 @ 08:00 25 października, 2020 @ 17:00

(patronat medialny dietetycy.org.pl)

Pragniemy poinformować, że kolejna edycja konferencji PAD odbędzie się 24-25 października 2020 roku!

Konferencja, tak jak poprzednia edycja, zostanie podzielona na dzień wykładowy i warsztatowy. Podczas dnia wykładowego zaplanowaliśmy sesję posterową oraz dodatkową sesję prac własnych, na której wspaniałe nagrody do wygrania.

Serdecznie zapraszamy na czwartą już edycję Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej PAD „Psychika a Dietetyka”, która odbędzie sie w Łodzi w dniach 24-25 października 2020 r. 

Konferencja poświęcona jest tematyce psychologiczno-żywieniowej, związanej z zależnościami między odżywianiem a stanem psychicznym. Podzielona została na część wykładową (24 października), podczas której przewidziana jest również sesja studencka i warsztatową, zaplanowaną na kolejny dzień.

Podczas części wykładowej poruszone zostaną tematy dotyczące m.in. wpływu diety na nasz wiek epigenetyczny, zależności między mikrobiomem a wyborami żywieniowymi oraz edukacji żywieniowej w pracy z pacjentami.

Udział w części warsztatowej konferencji umożliwi uczestnikom m.in. zdobycie wiedzy dotyczącej emocjonalnego jedzenia wśród dzieci, dialogu motywującego jako skutecznego narzędzia w rozmowie z niezmotywowanym pacjentem oraz racjonalnego podejścia do zdrowego żywienia.

Więcej informacji na stronie pad.eletive.pl 

Z dietetycznymi pozdrowieniami 

Komitet Organizacyjny Konferencji PAD

Rejestracja, program i szczegóły:

Strona wydarzenia: https://pad.eletive.pl/

Eletive

Aula Główna Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego

ul. Pomorska 171/173
Łódź, 90-236 Polska
+ Google Map