Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SIBO w Teorii i Praktyce

16 lutego, 2021 @ 19:00 21:00

Podczas webinaru omówiona zostanie skomplikowana istota SIBO przytaczając przy tym z jednej strony aktualny stan wiedzy naukowej, a z drugiej powołując się na własne obserwacje z długiej praktyki zawodowej.

Prowadzący

Tadeusz Sowiński

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Członek kadry dydaktycznej PZKFiTS, autor ponad 3500 artykułów. Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.

Dla kogo jest ten webinar?

Szkolenie dedykowane jest zarówno dietetykom i trenerom, jak i także osobom borykającym się ze wspomnianymi przypadłościami i chcącym zdobyć pakiet instrumentów mogących pomóc w zmniejszaniu nasilenia uciążliwych objawów.

W ramach webinaru będziesz mieć okazje poznać nie tylko etiologię i patogenezę przerostu bakteryjnego jelita cienkiego, ale dowiesz się też jak dobierać postępowanie żywieniowe i suplementacyjne zależnie od towarzyszących objawów.

Rejestracja i szczegóły:

https://szkoleniacss.com/sklep/webinar-swtip-16-02-2021-online/

Link do transmisji na żywo zostanie wysłany po zakupie. W ciągu 24 godzin od zakończenia transmisji otrzymasz również pełne nagranie – nie musisz być więc obecny podczas transmisji na żywo.

Sprawdź program szkolenia:

https://szkoleniacss.com/szkolenia/sibo-w-teorii-i-praktyce/

149zł

Centrum Szkoleń Sportowych

https://szkoleniacss.com/

Online

Obejrzyj komentarze (0)

Leave a Reply