Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Skuteczne pozyskiwanie klienta i sprzedaż treningów personalnych

Styczeń 28, 2018 @ 10:00 - 17:00

➡ SKUTECZNE POZYSKIWANIE KLIENTA I SPRZEDAŻ TRENINGÓW PERSONALNYCH. ⬅

Miejsce: Wrocław
Data: 28 stycznia 2018r., godzina 10:00-17:00

PROWADZĄCY:
Sebastian Goszcz – doradca i coach, związany z branżą fitness od 1997 roku. Współpracownik największych branżowych magazynów: “Bodylife”, “Fitness Biznes” i “Trainer”. Twórca bloga “O wszystkim co może pomóc odnieść sukces w branży fitness”, czytanego przez ponad 14 tys. użytkowników. Studiował zarządzanie i marketing, brał udział w największych imprezach edukacyjnych branży fitness na świecie, ukończył roczny program Harvard Business School. Na co dzień prowadzi konsultacje biznesowe i szkolenia dla właścicieli, menedżerów i pracowników klubów fitness z zakresu zarządzania, sprzedaży usług, jakości obsługi i budowania lojalności klientów.

Szkolenie poświęcone sprzedaży pakietów treningowych i pozyskiwaniu klientów. Dowiesz się, co stoi za popularnością trenerów personalnych i dlaczego ich usługi stały się tak pożądane. Opowiemy Ci o tym, jak zbudować swoją pozycję i pozyskać klientów. Poznasz techniki psychologii sprzedaży, terminy takie jak lejek sprzedaży, parametry sprzedażowe treningi pokazowe. Wspólnie określimy długoterminowy plan działania, nauczymy Cię jak rozmawiać o cenie pakietów treningowych, finalizować sprzedaż i odnosić się do obiekcji klienta. Na koniec przedstawimy techniki zatrzymania klientów.

Dostępne również w Pakiecie Silna Marka, razem z uzupełniającym je szkoleniem “Budowa silnej marki. Marketing i personal branding w pracy trenera personalnego”. Kupując pakiet, oszczędzasz 180 zł.

Więcej szczegółów na temat szkolenia oraz formularz rejestracyjny znajdziesz pod linkiem ➡ http://bit.ly/2j0rjum

Dokładny plan szkolenia ➡ http://bit.ly/2hYaJdQ

Zostaw swoją opinię:

Szczegóły

Data:
Styczeń 28, 2018
Czas:
10:00 - 17:00
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1365435280245981

Miejsce

Wroclaw
Wroclaw,Poland+ Google Map