Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

VI Narodowy Kongres Żywieniowy

23 października, 2021 @ 10:00 15:00

VI Narodowy Kongres Żywieniowy pod hasłem: “Pandemia COVID-19 – wyzwania żywieniowe i nauka na przyszłość”

Bezpłatne wydarzenie online, dostępne po rejestracji na stronie https://kongres-zywieniowy.waw.pl/

VI Narodowy Kongres Żywieniowy to wydarzenie online organizowane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH – PIB z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych zdrowiem, odżywianiem i żywieniem, zarówno profesjonalistów (dietetyków, lekarzy, naukowców) oraz osób prywatnych pragnących pogłębić swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia.

W dniu wydarzenia prowadzone będą dwie jednoczesne transmisje na żywo:

  • W strefie merytorycznej prowadzone będą wykłady ekspertów z zakresu zdrowia, odżywiania i bezpieczeństwa żywności oraz zajęcia sportowe z udziałem polskich olimpijczyków pod hasłem „Lekkoatletyka dla każdego”
    • Eksperci omówią m.in. kwestie zmian nawyków żywieniowych Polaków w czasie lockdownu, otyłości w kontekście pandemii COVID-19, zależnościom między kondycją psychofizyczną a nawykami żywieniowymi, czy zależnościami między suplementacją (witaminą D, Omega-3) a odpornością.
  • W strefie kulinarnej specjaliści od żywienia, dietetycy i znani praktycy kulinarni pokażą, jak zastosować zasady zdrowego odżywiania w praktyce.

Przez cały czas transmisji można będzie skorzystać z bezpłatnych, telefonicznych konsultacji z dietetykiem i umówić się na spotkania online w ramach Centrum Dietetycznego Online NIZP PZH -PIB.

Szczegóły i rejestracja: https://kongres-zywieniowy.waw.pl/

Bezpłatnie

NIZP-PZH

Online