Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Webinarium Dietetyki Gerontologicznej 2021

26 lutego, 2021 @ 10:00 15:30

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zainteresowania się Wydarzeniem organizowanym przez Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Gerontologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, działającym przy Katedrze i Klinice Medycyny Paliatywnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Corocznym Wydarzeniem, znaczącym dla rozwoju Koła Naukowego była Konferencja Naukowa „Dietetyka gerontologiczna – wyzwania i szanse”. Konferencja z tradycją od 2014 roku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród dietetyków, lekarzy, pielęgniarek oraz opiekunów osób starszych.

W ubiegłym roku, pandemia zmusiła Organizatorów do odwołania już VII edycji Konferencji, której znaczącą częścią były zajęcia warsztatowe.

Studenci jednak nie próżnują i najbliższym ich celem jest organizacja bezpłatnego Webinarium Dietetyki Gerontologicznej.

Wydarzeń o podobnej tematyce niewątpliwie brakuje, a dietetyka gerontologiczna to wciąż niedoceniany obszar działalności. Świadomość problemów, z którymi borykają się osoby starsze wpłynie na jakość życia naszych pacjentów bądź bliskich.

Zapraszamy Państwa po dawkę rzetelnej wiedzy.

Do zobaczenia online 26 lutego 2021 roku :)

Dowiedz się więcej na: Webinarium Dietetyki Gerontologicznej 2021 | Facebook

Już teraz wyślij formularz zgłoszeniowy! https://gerodiet.wixsite.com/konferencja/rejestracja

Link do rejestracji

https://bok-ump.pl/rejestracja/dietetyka2021

Program

(patronat medialny dietetycy.org.pl)

Darmowy

Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Gerontologicznej

Online

Obejrzyj komentarze (0)

Leave a Reply