Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Żywienie i Suplementacja w Zespole Jelita Drażliwego

4 marca, 2021 @ 19:00 21:00

Dowiedz się jak planować postępowanie żywieniowe w przypadku zespole jelita drażliwego (IBS) minimalizując przy tym ryzyko popełnienia częstych błędów.

Prowadzący

Tadeusz Sowiński

Specjalista w dziedzinie żywienia oraz suplementacji w sporcie. Członek kadry dydaktycznej PZKFiTS, autor ponad 3500 artykułów. Prelegent podczas wielu konferencji, kongresów, wystąpień.

Dla kogo jest ten webinar?

Szkolenie dedykowane jest zarówno dietetykom i trenerom, jak i także osobom borykającym się ze wspomnianymi przypadłościami i chcącym zdobyć pakiet instrumentów mogących pomóc w zmniejszaniu nasilenia uciążliwych objawów.

W toku prowadzonych zajęć z jednej strony omówione zostaną w sposób kompleksowy zależności łączące czynniki środowiskowe i mechanizmy regulujące pracę przewodu pokarmowego, a z drugiej przedstawione zostaną praktyczne zalecenia dotyczące postępowania zaradczego w przypadku zespołu jelita drażliwego.

Rejestracja i szczegóły:

https://szkoleniacss.com/sklep/szkolenie-webinar-ziswzjd-04-03-2021-online/

Link do transmisji na żywo zostanie wysłany po zakupie. W ciągu 24 godzin od zakończenia transmisji otrzymasz również pełne nagranie – nie musisz być więc obecny podczas transmisji na żywo.

Sprawdź program szkolenia:

https://szkoleniacss.com/szkolenia/zywienie-i-suplementacja-w-zespole-jelita-drazliwego/

149zł

Centrum Szkoleń Sportowych

https://szkoleniacss.com/

Online

Obejrzyj komentarze (0)

Leave a Reply