Eliza Voss

Eliza VossEliza Voss, dietetyk indywidualny. Urodzona w 1988 roku. Współtwórca „biofitart”. Certyfikowana dietetyk od kwietnia 2016 roku, choć zdrowe odżywanie towarzyszy jej od najmłodszych lat. Jest to nie tylko sposób na życie ale i pasja do Natury. Matka dwójki dzieci (urodzeni: kwiecień 2016 i wrzesień 2017), wraz z życiowym partnerem  prowadzą Smoothie-bar w Pradze w Republice Czeskiej. Ze względu na opiekę nad dziećmi, w chwili obecnej prowadzi konsultacje on-line.

Zwolenniczka naturalnego leczenia przy zastosowaniu Smoothies i świeżo wyciskanych soków. Wierzy, że każda zdrowa komórka naszego ciała przy odpowiednim dostarczeniu jej składników odżywczych potrafi zniszczyć „chore komórki”. Ciało ludzkie jest zdolne do samo regeneracji bez ingerencji chemikaliów. Wystarczy spojrzeć na skórę, gdy się zranimy. Potrafi się sama zagoić. A skóra to nic innego jak komórki – tak jak reszta naszego ciała.

W swoich dietach wykorzystuje przepisy na napoje dobrane indywidualnie do każdego organizmu. Ważnym jest, aby dobrać odpowiednie owoce i warzywa dla danej osoby. Nie wszyscy lubią to samo. Skupia się również na aspekcie „przyjemnej diety”. Bo przecież spożywanie pokarmów powinno być przyjemnością a nie nakazaniem do jedzenia czegoś, czego się nie lubi.

https://www.biofitart.com (oficjalna strona w j.angielskim)

https://www.facebook.com/groups/dietetykonline/ (grupa wsparcia dietetycznego w j.polskim)

Serdecznie zapraszam do konsultacji!