Gdzie znaleźć DIETETYCY.ORG.PL?


Pytanie może się wydawać oczywiste ale portal dietetycy.org.pl to nie tylko serwis o tym tytule. Zobacz, gdzie w sieci, możesz dowiedzieć się więcej na temat dietetyki z informacji dostarczanych przez Polską Społeczność Dietetyków, której jesteś częścią i znaleźć nasze zielone logo z widelcem i łyżką :).

PORTAL – centrum wiedzy

Właśnie tutaj jesteś – portal zawiera ponad 2000 artykułów blisko 200 polskich dietetyków i każdego dnia znajdziesz tutaj nowe wpisy. Oprócz artykułów zawiera także kalendarium wydarzeń, forum, oferty pracy, rankingi sprzętu i wszystko to, czego potrzebujesz każdego dnia żeby być na bieżąco z dietetyką i nie potrzebować szukać w dziesiątkach mniejszych źródeł.

Facebook – 5 wartych śledzenia fanpages

Ze względu, że każdy ma inne potrzeby – nasze fanpages zdecydowaliśmy się podzielić na kilka oddzielnych sekcji. Stąd też może miałeś okazję zobaczyć już kilka z nich:

Fanpage główny

Największy fanpage, na którym znajdziesz codzienne informacje na temat dietetyki. Publikujemy raz dziennie najciekawszy tekst danego dnia – chociaż to nie wszystko co publikujemy!

Konferencje i szkolenia dietetyczne

Wszystkie nowe konferencje i szkolenia dietetyczne prezentujemy bezpośrednio w tej sekcji. W ostatnim czasie jest ich tak dużo, że najlepszą metodą jest śledzenie naszego kalendarium wydarzeń.

Praca dla dietetyka

Jeśli szukasz pracy lub chciałbyś tylko podejrzeć co obecnie oferowanego jest na rynku – zajrzyj tutaj. Co przydatne – większość ofert, którą zobaczysz później na swojej osi czasu dotyczy tylko Twojej okolicy (z wyjątkiem największych hitów).

Dietetyk w supermarkecie

To jeden z nowszych projektów serwisu – prezentujemy produkty, które są dostępne w supermarketach, analizujemy ich skład, wybieramy najlepsze w danych kategoriach, oceniamy naszym specjalnym DIETETYCYSCORE. Finalny wynik na stronie jest budowany na podstawie głosów Waszych.

Książki dietetyczne

Jeśli jesteś molem książkowym – to ten fanpage jest dla Ciebie. Pokazujemy tutaj wyłącznie recenzje i zajawki książek dietetycznych, które pojawiają się na rynku.

Newsletter

Jeśli jeszcze się nie zapisałeś do niego – dołącz do kilku tysięcy subskrybentów najważniejszych wieści dietetycznych. Wysyłamy newsletter około raz tygodniowo z najważniejszymi wieściami. Aby się zapisać poszukaj formularza zapisowego po prawej stronie (zielony).

Aplikacja mobilna

To prawdziwy hit – obecnie nasza aplikacja jest dostępna i bardzo chętnie wykorzystywana przez dietetyków. Dostępna jest wersja na Androida oraz wersja na iOS. Są tam wszystkie informacje z serwisu w pigułce, kalendarium, oferty pracy i pracujemy mocno nad jej rozwojem. Więcej wkrótce!

Instagram

Instagram jest o tyle wyjątkowy, że publikujemy na nim unikalne treści, których później nie znajdziecie w serwisie głównym. Polecamy profil główny dietetycy.org.pl oraz profil dietetyk w supermarkecie!

Twitter, Google+, LinkedIn i Youtube

To koniec? Skądże. Dietetycy.org.pl posiada także profile na innych serwisach – są między innymi kanał na YouTube, profil Google+, profil Twitter oraz profil w zawodowej sieci społecznościowej LinkedIn.

Grupy dyskusyjne

Nasza największa grupa to oczywiście nasze forum – już z kilkoma tysiącami wypowiedzi – jej zaletą jest łatwe przeszukiwanie pytań i odpowiedzi. Jeśli potrzebujesz bardziej ścisłego konktaktu z innymi dietetykami – polecamy naszą niedawno otwartą grupy dyskusyjną na facebooku – do niej może się dołączyć każdy dietetyk, użytkownik dietetycy.org.pl.

psst… jest też tajna grupa wyłącznie dla osób, które aktywnie publikują na dietetycy.org.pl (zobacz jak do nich dołączyć)

Dietetycy.org.pl offline

Możesz nas także znaleźć offline – oczywiście Dietetycy.org.pl to Polska Społeczność Dietetyków, więc jesteśmy wszędzie tam, gdzie Wy – jej członkowie. Szczególnie możecie nas spotkać na kilkudziesięciu konferencjach rocznie, których jesteśmy patronami medialnymi jako portal. Jeśli nie możecie trafić – piszcie i dzwońcie do redakcji na redakcja@dietetycy.org.pl lub pod numer: 602 600 082.

A Ty jak lubisz najbardziej śledzić Dietetycy.org.pl?

Jak śledzisz DIETETYCY.ORG.PL?

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Yes No