Innowacyjna diagnostyka organizmu we własnym gabinecie

To jak ważna jest kompleksowa informacja dotycząca zdrowia pacjenta jest kwestią bezsporną z którą zgodzi się każdy doświadczony dietetyk. Częstym problemem z którym spotykamy się w trakcie wywiadu dietetycznego jest niepełny obraz stanu organizmu badanego. Często wynika to nie tylko z braku przeprowadzonych badań ale również braku świadomości pacjenta, co do możliwych przyczyn niektórych dolegliwości, które go dotykają.

Na odsiecz przychodzi w takim momencie nowoczesna technologia, o której wspominaliśmy już w artykule z zeszłego tygodnia. Dzisiaj skupimy się na urządzeniach, które mogą wspomóc ocenę stanu organizmu w jeszcze szerszym zakresie.

Scanner Cell

Scanner CellPrzedstawicielem tej generacji urządzeń jest Scanner Cell, który idealnym rozwiązaniem dla gabinetów dietetycznych, którym zależy na wysokiej jakości obsługi klienta przez ułatwioną i lepszą diagnozę deficytu minerałów, witamin oraz obecności występowania toksyn, pasożytów oraz alergenów. To wszystko dzięki łatwemu w wykonaniu badania komputerowego, szczególnie cenionym przez osoby, które nie przepadają za inwazyjnymi metodami badań.

Technologia w służbie dietetyka

Wspomniana diagnostyka organizmu stanowi nieocenioną pomoc podczas komponowania indywidualnych programów żywieniowych, suplementacyjnych i treningowych. To zaś dzięki bardziej dokładnej, mierzalnej informacji na temat wspomnianych problemów żywieniowych oraz zdrowotnych.

Scanner Cell to zaawansowane narzędzie, które pozwala zweryfikować jednocześnie występowanie zaburzeń czynności narządów, wykrywa zachodzące zmiany na poziomie komórki, które mogą być początkiem choroby.

Innowacyjna technologia stosowana w urządzeniach tego typu pozwala na bezpieczne stwierdzenie obecności pasożytów i mikroorganizmów, które mogą stanowić zagrożenie zdrowotne i co ważne – możliwość walki z nim.

Możliwości te udostępnione są dzięki takim funkcjom jak między innymi: trójwymiarowy obraz skanowanych organów, monitoring zaawansowania choroby oraz analiza wskaźników biochemicznych. Ale to też nie jest wyczerpująca zdolności urządzenia lista – pozwala bowiem jeszcze na  ocenę negatywnych i pozytywnych czynników chorobotwórczych lub terapii (vegetotest) – posiada też podstawową funkcję terapii.

Czy warto?

Scanner Cell 2Inwestycja w urządzenia tego typu to niewątpliwie rozwiązanie dla tych, którzy cenią dodatkowe funkcje, które pozwolą lepiej poznać stan zdrowotny pacjenta i przez to lepiej dopasować zalecenia i wreszcie sam jadłospis. Taka większa pewność to przewaga konkurecyjna, nie zaś zbędny gadżet jakie również można spotkać na rynku urządzeń, ponieważ w krótkim okresie właściwie stosowany może pomóc podnieść skuteczność wydawanych zaleceń – i co za tym idzie renomę gabinetu jako godnego zaufania – to zaś już przekłada się na korzyści finansowe.

Nie powinna też przerażać ilość i stopień zaawansowania funkcji – w ramach oferowanych usług Evitum oferuje w ramach zakupu oprócz dostawy także szkolenie z urządzenia wraz z certyfikatem jego ukończenia.

Poznaj ofertę na stronie bezpośredniego dystrybutora w Polsce >>>

Kontakt z dystrybutorem pod adresem: info@evitum.pl 

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

Zostaw komentarz