Konferencja „Interdyscyplinarne spojrzenie na otyłość” – 19.03.2024 – Poznań

Avatar photo

Szanowni Państwo, to już kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej, która w tym roku poruszać będzie tematykę z zakresu otyłości. Celem wydarzenia jest szerokie omówienie aspektów związanych z terapią w otyłości z punktu widzenia różnych dyscyplin medycznych.

Mamy zamiar ukazać istotność współpracy specjalistów z różnych dziedzin medycznych w procesie leczenia otyłości. Nasze wydarzenie jest unikatowe dzięki prezentacji tematu z dwóch różnych perspektyw- lekarzy oraz dietetyków. Planowany harmonogram, pełen jest szanowanych specjalistów, których przedstawimy Państwu niebawem. Podczas Konferencji będą Państwo mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rekomendacjami dotyczącymi leczenia otyłości, jak również będą Państwo mogli zapoznać się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi pracy w gabinecie z pacjentem otyłym. Wydarzenie gromadzi szerokie grono specjalistów z dziedziny medycyny, dietetyki oraz zaangażowanych studentów, co stwarza możliwość wymiany doświadczeń z różnych perspektyw.

Miejsce i termin

Już teraz zachęcamy Państwa do zapisania daty – 19 marca 2024 r., aby już od godziny 15:00 móc, razem z nami, uczestniczyć w Konferencji. Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja

Rejestracja rusza już 15 lutego 2024 r.- liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenia odbywa się wyłącznie w formie stacjonarnej. Każdy Uczestnik otrzyma imienny certyfikat.

Link do wydarzenia: https://facebook.com/events/s/ogolnopolska-konferencja-nauko/906689340958286/

(patronat medialny dietetycy.org.pl)

Zobacz również
trawienie