Kcalmar.pro


Kcalmar.pro to najnowocześniejsze narzędzie dla dietetyków, które usprawnia ich pracę. Dostępne z każdego komputera i każdego miejsca na świecie, w formie aplikacji webowej, pozwala szybko układać zbilansowane, indywidualne jadłospisy, gromadzić kartoteki pacjentów oraz komunikować się z nimi za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

 • Intuicyjny interfejs i wyszukiwarki potraw umożliwiające błyskawiczne tworzenie jadłospisów oraz łatwą kontrolę norm dziennych
 • Bogata baza ponad 1000 produktów, która sukcesywnie jest powiększana przez użytkowników
 • 800 potraw, przetestowanych na ponad 80 tysiącach użytkowników aplikacji Kcalmar – dieta i przepisy, które można dowolnie modyfikować i wykorzystywać
 • Szczegółowe informacje o wartościach odżywczych, makro – i mikroelementach składników i potraw
 • Dostęp 12 szablonowych programów żywienia, które możesz dowolnie modyfikować
 • 6 szablonów graficznych jadłospisów dostępnych w różnych kolorach, z miejscem na logo i dane dietetyka, dzięki którym jadłospisy wyglądają estetycznie i zachęcająco
 • Zaawansowana kartoteka pacjenta oraz jej odzwierciedlenie w panelu dostępnym dla pacjenta
 • Jedyna na rynku dedykowana aplikacja mobilna dla pacjentów w pełni zintegrowana z panelem dietetyka
 • Przejrzysta lista zakupów wygenerowana automatycznie na podstawie jadłospisu i dostępna dla pacjenta
 • Bezpieczeństwo danych potwierdzone bankowym certyfikatem SSL.

Przeczytaj także pełną recenzję Kcalmar.pro >

1.57/5 (7)

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl

 • Justyna Adamska

  po testach mogę napisać śmiało ze to nic specjalnego. drogi program który ciezko ogarnąć. jestem trochę rozczarowana po tych wszystkich reklamach i zapewnianiu ze to taki przełom! na rynku jest w czym wybierać dlatego Was nie polecam

 • Marzena Lamont

  Jako osoba współtworząca program Kcalmar.pro dla dietetyków mam stały kontakt z wieloma zadowolonymi z programu dietetykami i wiem, że z całym zespołem aktywnie działamy aby program wychodził naprzeciw rosnącym oczekiwaniom! Jest to też program idealny dla mnie i cieszę się, że pracuję nad produktem i na produkcie wysokiej jakości! :)

 • Jarek Kromos

  Program Kcalmar.pro bardzo usprawnił moją pracę! Układam teraz prawie 2 razy więcej jadłospisów w tym samym czasie.
  Gdy mam jakieś pytanie to zawsze, bezwłocznie przemiła obsługa odpowiada na nie bardzo wyczerpująco.

 • Maciej Adamiak

  Ogarniałem chyba z 15 minut! Bardziej banalnego, a jednocześnie bogatego w obszerną bazę oprogramowania nie testowałem. Jestem na demówce, gdzie mam ograniczone możliwości, więc co będzie po wykupieniu najprostszej opcji? Jestem naprawdę miło zaskoczony! Może polubię w końcu te jadłospisy, bo na razie jestem zrażony.

 • Joanna Walczak

  Bawię się od kilku godzin funkcjami i jestem zachwycona!

 • Kamila Kłusek

  Wcześniej korzystałam z oprogramowania konkurencji i przyznam szczerze, że tu się miło zaskoczyłam. Nie lubię zmian, bo traci się czas na przyzwyczajenie. Tu, aby się przestawić, potrzebowałam dobre 2-3 godziny, dlatego dla mnie jak najbardziej kciuk w górę!

 • Zuzanna Janicka

  Aż cisną się na usta słowa: W KOŃCU ktoś wymyślił fajny i precyzyjny program do układania diet! Właśnie mijają trzy miesiące od momentu rozpoczęcia mojej współpracy z kcalmar’em. Program jest prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny. Układałam na nim diety odchudzające, dla sportowców, cateringu, a także alergików- w żadnej z tych opcji mnie nie zawiódł. Jeżeli pojawiają się w mojej głowie pytania lub sugestie to mam odpowiedź mailową w przeciągu maksymalnie godziny. Przez cały czas obserwuję udoskonalanie formuły programu, która była i tak od początku dobra. Moi pacjenci są zadowoleni z formy jadłospisu, jego oprawy, czytelności i.. listy zakupów :)
  Całym sercem polecam i życzę owocnej pracy!

 • MartaO

  Korzystam z kcalmar.pro od dwóch miesięcy i śmiało mogę powiedzieć, że jest to program na miarę oczekiwań bardzo wymagających dietetyków. Tworzenie diet w kcalmar.pro jest proste i intuicyjne, dzięki czemu można zaoszczędzić wiele czasu. Baza składników i przepisów pozwala na tworzenie jadłospisów zarówno prostych, jak i wyszukanych, dopasowując się do preferencji pacjenta. Dodatkowo program “pozwala” na szybką modyfikację potraw, kopiowanie ich i dodawanie. Ale to nie jedyne zalety kcalmara. Kcalmar.pro to przede wszystkim znacznie więcej niż program do układania jadłospisów. Jest to platforma wspierająca prowadzenie gabinetu, przechowywanie danych pacjentów, monitorowanie ich rezultatów, archiwizowanie notatek z wizyt. Kcalmar.pro pomaga też nawiązać kontakt dietetyk-pacjent. Dietetyk – może sobie pozwolić na pracę w dowolnym miejscu (wystarczy dostęp do internetu, bez dodatkowych baz danych, pen-drive’ów, plików itp.). Pacjent – ma dostęp do swojej diety online, co umożliwia zajrzenie do jadłospisu i listy zakupów o każdej porze. Kolejnym atutem kcalmar.pro jest szybkość reakcji jego twórców na prośby, pytania i sugestie użytkowników. Miałam okazję kontaktować się bezpośrednio z kilkoma osobami z “ekipy kcalmara”. Każdy z nich błyskawicznie pomógł mi od strony technicznej. Kcalmar.pro to program rewolucyjny, przyszłościowy, prężnie rozwijający się. Jednym słowem polecam!

 • Michał Płecha

  Ciekawy program, zbierający chyba wszystkie funkcje podobnych programów na rynku. Duży plus za szybkie reagowanie na sugestie użytkowników i otwartość na zmiany.

 • Robert Karpiak

  Nie wiem, kto mógł dać same 10-tki. Tragedii nie ma, ale zachwycać się też nie ma czym. Testuję już kolejny program do praktyki, który może pomoże mi w obsłudze klientów. Mimo dobrego PR’u mam wrażenie, że kcalmar.pro jest mocno nieintuicyjny i po prostu niedopracowany. Sama idea jest dobra, tylko czegość zabrakło. Fajnie, że ma tyle dań, ale większość z nich są wg mnie “hipsterskim” wymysłem. Na literę A wyswietla sie np. amarantus na 3 sposoby, który zawsze wyszukuje się jako pierwszy :) Porównując z dietetyk.pro (który jest całkowicie nie nadający się do użytku, szybciej w excelu lub wordzie generować jadłospis, a kusi tylko ceną) jest lepiej, ale o rewolucji bym nie mówił, wciąż brakuje łatwości w użyciu bez skończenia kursu. Wszystkich reklamowanych funkcji nie można niestety przetestować w wersji testowej. 249/mies żeby sprawdzić jak działa integracja z tanita – trochę drogo, niestety nie pokuszę się o sprawdzenie.

 • Maria Zawadzka

  Bardzo chcę lubić ten program, tylko sposób w jaki jest opisywany – “rewolucja”, Magnum Opus dietetyki itd. itp. pozwala mi się tylko uśmiechnąć.
  Program jest w porządku, nic wybitnego, ale nie jest też słaby. Wszedł na rynek, gdy programów w tym stylu jest od groma, i to może powodować, że wydaje się przeciętny. Pod względem prostoty korzystania, widzę poprawę w stosunku do np. Alianta, czy Diety 5. Ale jest też od nich mniejszy.
  Ot taki mocny średniak.
  Tylko cena boli: 59 złotych netto miesięcznie za mocno okrojoną wersję programu to dla mnie za dużo. W wymienionych już wcześniej programach płacę więcej jednorazowo, ale mam je na wyłączność, nie muszę płacić abonamentu.
  Konkluzja: Średni program w ładnym opakowaniu za nieśrednią cenę.

 • Maciej Witalec

  Dla mnie program ma potencjał. Ma dużo potraw, baza składników też jest bardzo bogata. Duży plus za to, że twórcy/obsługa programu bardzo szybko odnosi się do uwag. Na tle tego co już testowałem dla mnie, na ten moment najlepszy.

 • Ewa Adamek

  Zachęcona komentarzami postanowiłam, że sprawdzę program i z bólem muszę stwierdzić, że to nie wygląda na produkt skończony. Program jest przejrzysty, ale brakuje mu wielu funkcji niezbędnych w pracy dietetyka. Nie można ustalić własnych norm dobowych dla danej diety, przez co niemożliwe jest przygotowanie chociażby diety wysokobiałkowej. Nie można oznaczyć alergenów w diecie pacjenta, a to kategoryczny błąd, który wyklucza dla mnie ten program. Kolejny problem jest, znów podczas dodawania potraw i produktów – nie można bilansować jadłospisu pod względem większej ilości składników odżywczych niż 5 (białka, tłuszcze, węglowodany, błonnik, magnez i w tym momencie żelaza ani potasu już nie można wybrać, nie wspominając o cholesterolu czy innych potrzebnych składnikach) oraz kalorii (których nie można nie pokazywać).

  Cena jest również niesamowicie wysoka biorąc pod uwagę co to narzędzie oferuje.
  Zawiodłam się i nie wiem czy wrócę do korzystania z tego programu.

 • Marta Wołodkowicz

  Pracuję na programie od dłuższego czasu, jest niesamowity. Jestem pełna podziwu dla twórców. Dla dietetyków, którzy musieli na początku pracować z księgą tablic, a późnej na programach gdzie w bazie nie ma nawet komosy ryżowej, jest to cudowne rozwiązanie. Bardzo bogata baza, która z dnia na dzień się poszerza, nie trzeba płacić za każde jedno udoskonalenie i aktualizację jak w przypadku innych programów. Na początku faktycznie potrzeba chwili czasu na wdrożenie i zapoznanie z programem, ale później przygotowanie jadłospisu to kwestia maksymalnie dwóch kwadransów. Jest nowoczesny, ułatwia kontakt z pacjentem, jest praktyczny i przyjemny dla oka. Osobiście nie wyobrażam sobie pracy na czymś innym. Naprawdę czapki z głów i wielkie brawa za innowacyjne podejście i przede wszystkim praktyczność programu :)

 • Hanna Burzec

  Skończyłam testować i polecam.

 • Aleksandra Łuczak

  Jestem zachwyconą platformą!!!! :)
  1. Łatwy w obsłudze
  2. Czytelny
  3. Szeroka baza produktów i potraw
  4. Możliwość kontaktu z pacjentem i udostępniania mu plików.
  5. Możliwość promowania własnej marki dzięki programowi
  Uważam, że w końcu powstał program na miarę XXI wieku.
  Brawo Kcalmar!

 • Anna Szponar

  Jedyny sensowny program, który faktycznie ułatwia tworzenie jadłospisów, maksymalnie skracając cały proces. Powiew świeżości dla dostępnych programów excelowych. Duża baza, ciekawych potraw, jak i nowoczesnych, niespotykanych dotąd składników. Dzięki nim, można stworzyć ciekawe propozycje smakowe. Lista zakupów pogrupowana kategoriami ułatwia pacjentom zakupy, a możliwość dodania komentarzy ze strony dietetyka jest fajnym bajerem. Jako dietetyk mogę zaproponować rodzaj i godzinę aktywności fizycznej i skorelować z nim związane posiłki. W końcu dietetyka w Polsce zmierza w dobrym kierunku…

 • Jolanta Rozmarynowska

  Program wygląda bardzo ładnie i nowocześnie. Rzeczywiście jest bardzo łatwy w obsłudze, ale niestety w porównaniu do innych programów dostępnych na rynku jest trochę za mało rozbudowany. Wszystkie dostępne funkcje są już w innych programach, a przy okazji wiele brakuje. Na dodatek dostępne funkcje i tak są wybrakowane. Nie ma na przykład procentowego rozkładu posiłków, a to bardzo ważna część generowania diety. Program ma potencjał, ale na razie zostanę przy bardziej rozwiniętych programach.

 • Marta Zielińska

  Wymaga kilku godzin pracy zanim można się połapać jak działa ale potem (co jest czasem i tak dość krótkim przy specjalistycznym oprogramowaniu) jest już z górki. Bez porównania lepiej niż w przypadku klasycznych programów. Wygodna opcja dostępu online.

Loading...
Udostępnienia