Keep activ, keep rolling – Trening i dieta dla początkujących

Warsztaty prowadzone przez dietetyka i fizjoterapeutkę.

Dla kogo: Warsztaty skierowane są do wszystkich osób chcących poprawić jakość swojego życia poprzez odpowiednią ilość ruchu oraz zbilansowane odżywianie.

• Prowadzisz siedzący tryb życia?
• Spędzasz większą część dnia przed monitorem?
• Chcesz odżywiać się zdrowo?

Fachowa wiedza zostanie w łatwy i przyjemny sposób przedstawiona uczestnikom, tak aby mogli bez znajomości specjalistycznej terminologii wynieść ze spotkania jak najwięcej cennych informacji.

Cel: Wzrost świadomości oraz zdobycie odpowiedniej wiedzy z zakresu wpływu składników odżywczych diety i aktywności fizycznej na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Przeciwdziałanie skutkom jesiennej melancholii.

Co zyskujesz: Po szkoleniu zdobędziesz wiedzę jakie składniki odżywcze należy włączyć do diety w okresie jesienno-zimowym, jakie składniki diety wpływają pozytywnie na funkcjonowanie mózgu, czym należy się suplementować aby nie dopuścić do niedoborów. Będziesz w stanie samodzielnie zaplanować codzienną aktywność fizyczną, nauczy się poprawnie wykonywać ćwiczenia przeciwdziałające wadom sylwetki związanymi z siedzącym trybem życia. Uzyskaną wiedzę możesz wprowadzić już od następnego dnia po szkoleniu.

Kontynuacja: Rozbudowa poszczególnych modułów z warsztatów ogólnych. Będzie to też reakcja na pytania i opinie uczestników. Więcej informacji po pierwszej edycji.

Program:

1) Aktywność fizyczna w leczeniu depresji – Prawda czy fałsz
• Od czego zacząć?
• Jakie ćwiczenia na początek?
• Praca siedząca, a ból kręgosłupa

2) Odżywianie zasilające ciało i umysł
• Głód czy apetyt
• Pokarmy stymulujące prawidłową pracę neuroprzekaźników
• Odpowiednia suplementacja
________________________________________

Kto prowadzi:

7c92c320ad3c34bec0e86e2a41356bb6Mikołaj Choroszyński – Dietetyk do zadań specjalnych! Jestem pasjonatem zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Wiem doskonale, że nawet najlepiej przygotowana dieta jest nie do przyjęcia jeżeli jest niesmaczna! Posiadam doświadczenie jako dietetyk oraz psychodietetyk z wieloletnią praktyką w branży żywieniowej. Jestem właścicielem poradni dietetycznej Bdieta.

Poradnia Dietetyczna Bdieta
________________________________________

25251de061a7945364e472aaac96c1cdJoanna Palmowska – trenerka personalna i fizjoterapeutka. Działam w myśl zasady, że ruch może zastąpić każdy lek, żaden lek nie zastąpi ruchu. Pomagam klientom osiągać wymarzone cele, zwracając jednocześnie uwagę na korekcję postawy ich ciała i kręgosłupa. Indywidualne podejście to dla mnie podstawa, dzięki temu moi podopieczni trenują w bezpieczny i skuteczny sposób. W wolnych chwilach prowadzę bloga i fanpage na temat zdrowego stylu życia i treningu.
Trening Personalny

ZAPISZ SIĘ:

zdj

Zostaw swoją opinię:

O autorze

Redakcja Dietetycy.org.pl -

Kontakt: redakcja@dietetycy.org.pl