Konferencja: Interdyscyplinarne spojrzenie na cukrzycę – 15.03.2023

Avatar photo

To już 7 edycja Konferencji Interdyscyplinarnej, która w tym roku poruszać będzie tematykę z zakresu diabetologii.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Interdyscyplinarne spojrzenie na cukrzycę, której organizatorami są SKN Dietetyki Klinicznej oraz SKN Internistyczne działające na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Celem wydarzenia jest szerokie omówienie aspektów związanych z terapią cukrzycy z punktu widzenia różnych dyscyplin medycyny, a tym samym ukazanie istotności współpracy specjalistów z różnych dziedzin w procesie terapeutycznym. Ukazanie tematów z dwóch perspektyw – lekarzy jak i dietetyków – czyni nasze wydarzenie unikatowym.

Program konferencji

W tym roku, planowany harmonogram, pełen jest znanych oraz szanowanych mówców.

Podczas wydarzenia usłyszą Państwo najnowsze rekomendacje oraz praktyczne zalecenia dot. pracy z pacjentem. Na czas Konferencji spotyka się szerokie grono specjalistów z zakresu medycyny, żywienia oraz zaangażowanych studentów, co stwarza możliwość wymiany doświadczeń.

Rejestracja:

Już teraz zachęcamy Państwa do zapisania daty – 15 marca 2023r., aby już od g. 15:00 móc dołączyć do naszej Konferencji w Poznaniu. Udział w Konferencji jest bezpłatny. Rejestracja rusza 13 lutego – liczba miejsc ograniczona.

Zobacz również

Wydarzenia odbywa się wyłącznie w formie stacjonarnej.

Każdy Uczestnik otrzyma imienny certyfikat

(patronat medialny dietetycy.org.pl)