VII Ogólnopolska Konferencja PAD „Psychika a Dietetyka” 13-14.05.2023

Avatar photo
psychika a dietetyka

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji PAD „Psychika a Dietetyka”, która odbędzie się już 13-14 maja 2023 roku w formie on-line! Konferencja PAD to największe psychodietetyczne wydarzenie w Polsce, które skupia najlepszych specjalistów z dziedziny dietetyki, psychodietetyki, psychologii i psychiatrii żywieniowej.

Strona wydarzenia:

https://pad.eletive.pl/konferencja/vii-pad/

O wydarzeniu:

W tym roku na Uczestników czekać będą dwa dni praktycznej wiedzy psychodietetycznej opartej o dowody naukowe (EBM). Tematyka tegorocznej konferencji będzie niezwykle interdyscyplinarna i dotyczyć będzie m.in. zaburzeń odżywiania i praktycznych technik pracy z pacjentem. Uczestnicy będą mogli wysłuchać +12 tematów eksperckich, a także otrzymają aż półroczny darmowy dostęp do prezentacji i nagrań z wykładów. Uczestnicy będą mieli także możliwość m.in. przystąpienia do Testu Psychodietetycznego i zdobycia tytułu Specjalisty Przyjaznego Mózgowi!

Aktualnie na naszym psychodietetycznym pokładzie mamy oficjalnie zaprezentowanych już dziewięć wspaniałych Prelegentek z niezwykle interesującymi tematami!

  •  Pacjent z ARFID w gabinecie dietetyka – mgr inż. Dorota Szymańska
  • Praktyczne metody pracy z pacjentem z jadłowstrętem psychicznym – dr n. med. Agata Dutkiewicz
  • Jak komunikować się ze społeczeństwem, które po pandemii straciło kontrolę nad procesem jedzenia? – mgr Marta Boczkowska
  • Wsparcie psychodietetyczne osób zmagających się z kompulsywnym objadaniem się i jedzeniem emocjonalnym – mgr Maria Sobieszek
  • Pułapki anoreksji – powikłania metaboliczne i perspektywy – mgr Justyna Płoskonka
  • W labiryncie głodującego mózgu – mgr Monika Kroenke
  • Stres a kondycja psychiczna – czy żywieniem można wpływać na oś jelitowo-mózgową? – mgr farm. Zofia Winczewska
  • Jak radzić sobie z emocjami związanymi z jedzeniem? – techniki pracy w gabinecie specjalisty – mgr Aleksandra Ulatowska
  • Żywienie i zdrowie psychiczne – co wiemy i co możemy zrobić? – dr n. med. Karolina Krupa-Kotara

Do grona Specjalistek, które podczas tegorocznej konferencji podzielą się z nami nie tylko merytoryczną wiedzą, ale przede wszystkim praktycznymi umiejętnościami i doświadczeniem w pracy z pacjentami, dołączą także: dr Anna Januszewicz i mgr Małgorzata Talaga-Duma!

Z psychodietetyczną przyjemnością zachęcamy do rejestracji na stronie dedykowanej wydarzeniu, gdzie wciąż dostępne są bilety w promocyjnych cenach! Ceny promocyjne są dostępne do końca lutego lub wyczerpania puli biletów.

Zobacz również

Specjalny rabat dla czytelników dietetycy.org.pl!

Ze względu na objęty przez nasz portal patronat nad wydarzeniem do końca kwietnia możecie skorzystać z 10% rabatu przy rejestracji na wydarzenie, jeśli wpiszecie kod PADXDIETETYCY10.

Rejestracja i szczegóły:

https://pad.eletive.pl/konferencja/vii-pad/

(wydarzenie objęte patronatem medialnym dietetycy.org.pl)