Konferencja „Żywienie dziecka wczoraj i dziś”

W imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz Naukowego mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w „VI Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu Żywienie Dziecka Wczoraj i Dziś”, która odbędzie się 19-20.11.2021 r.

Leczenie dietetyczne oraz edukacja żywieniowa wpisane są w proces terapeutyczny pacjentów pediatrycznych, nowe dowody naukowe narzucają konieczność stałego pogłębiania wiedzy celem lepszego sprawowania opieki nad małym pacjentem. W tegorocznej konferencji tematem przewodnim będą wyzwania dietetyki klinicznej w pediatrii.

W Konferencji zaplanowano 3 sesje tematyczne, w których zostaną omówione nowe zalecenia w leczeniu żywieniowym oraz postępowaniu dietetycznym wybranych chorób dzieci, nasi eksperci przedstawią Państwu ciekawe przypadki kliniczne. Celem stworzenia miejsca do wymiany doświadczeń, interaktywnego udziału oraz wychodząc naprzeciw aktualnym potrzebom, zaplanowaliśmy warsztaty tematyczne, które odbędą się 19-20.11.2021 r.

W tym roku po raz pierwszy będzie można zapisać się na dwa warsztaty, co więcej udział w warsztatach jest w cenie udziału w Konferencji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich specjalistów, zainteresowanych tematem żywienia dzieci, do rejestracji.

Zobacz również
rowerowa wiosna

Z poważaniem,
Dr Agnieszka Kozioł – Kozakowska
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Konferencji
Kierownik Pracowni Dietetyki Pediatrycznej Collegium Medicum UJ

Rejestracja i szczegóły:

https://www.zywieniedziecka.eu/